Wolves Chomutov

Oficiální stránky hokejbalového klubu 

Wolves Chomutov 
www.wolveschomutov.cz
      

Příští zápas

HSÚ Pivní Veteráni.. vs Wolves Chomutov

Datum a čas konání: 1.11.2020 13:45
Místo: Ústí nad Labem

A-tým Wolves obsadil na Orlík Cupu třetí místo!

A-tým Wolves obsadil na Orlík Cupu třetí místo!

Chomutov – Příprava na nový ročník hokejbalových soutěží je v plném proudu. Naše áčko se o minulém víkendu představilo na tradičním ústeckém turnaji Orlík Cupu. Ze základní skupiny B šli Vlci do play-off z druhé pozice, a nakonec se jim podařilo umístit se na stupních vítězů. Domů do Chomutova si naši hráči přivezli nové zkušenosti a pohár za krásné celkové třetí místo!

Zápasy Wolves:

Devils Děčín – Wolves 1:0

K prvnímu utkání ve skupině nastoupili Vlci v sobotu v 10:30 hodin. Do první poloviny vstoupili zelenočerní vlažně. Chvíli trvalo, než se hráči rozkoukali. Soupeři se z toho samozřejmě podařilo těžit šance, ale bojovalo se především o balónek. Děčín však nakonec branku vstřelil a po první půlce vedl. Hráči Wolves ale do druhé poloviny vlétli a zápas se odehrával především v jejich útočném pásmu. Gól se jim však vstřelit nepodařilo. První klání na turnaji tak dopadlo lépe pro děčínské Devils.

Wolves – Sharks Neštěmice 5:0

Druhý zápas nabídl souboj s neštěmickými Žraloky. Poprvé se do vlčí klece od začátku postavil mladíček Martin Dlouhý, který s muži trénuje od letošního května. Hned od začátku si Vlci vytvářeli šance a soupeře přehrávali. Soupeřův brankář se měl někdy co otáčet, avšak i Neštěmice si dokázali vytvořit pár šancí. První půle skončila 2:0 ve prospěch Wolves. Ve druhém dějství se obraz hry nezměnil. Smečka si tak připsala první výhru na turnaji, a to celkovým rozdílem 5:0. Mezi střelce se zapsali Radek Veselý, Petr Mareš, Vít Wohlrab a dvakrát Michal Karásek.

Wolves – Warriors Chlumec 2:1

V posledním utkání skupiny čekal zelenočerné soupeř z Chlumce. Utkání začalo opět snahou Vlků vstřelit branku a hráči se tlačili do útočné třetiny soupeře. Chlumečtí odolávali a jak zápas dále ubíhal bez branek, hrozili i oni svými střeleckými pokusy. V polovině svítil stav 0:0. Ve druhé části se hra stále více vyrovnávala, ale poté se Vlci konečně trefili zásluhou Dominika Kocoura. Bohužel netrvalo dlouho a Chlumci se, trochu šťastně, podařilo vyrovnat. Wolves byli chvilku jako opaření, ale přece jen se jim podařilo překlopit utkání na svou stranu, a to, když se asi tři minuty do konce opět prosadili. Do černého mířil Vít Wohlrab. Vlci tak postoupili do čtvrtfinále z druhé pozice a čekal je domácí Orlík.
 

ČF: Wolves – Orlík Ústí n/L 1:0

V neděli čekali naší Vlčí smečku vyřazovací boje, do kterých nastoupili opět v 10:30 proti pořadatelskému týmu z Orlíku. Do utkání opět vstoupili lépe Vlci, kteří si vytvářeli více šancí a chtěli si uzmout postup do semifinále. Branku se jim však vstřelit nepodařilo, a tak se do druhého poločasu s bezbrankovým skóre. V druhé polovině už si i Orlík začal vytvářet vážnější šance a zápas se přeléval ze strany na stranu. Nakonec to byl tým Wolves, komu se podařilo vstřelit gól do šibenice brankáře Orlíků. Střelou zpoza modré čáry a po "povelu Uhni uhni" prostřelil orlího brankáře Kuba Varga. Pořádající tým se poté tlačil za vyrovnáním, ale skórovat už nedokázal. Po závěrečném hvizdu se ještě strhla mela za brankou, ale vše se po chvíli uklidnilo.

SF: Berani Ústí n/L – Wolves 4:0

V semifinále čekal na vlčí partu těžký protivník. Soupeřem jí byli ústečtí Berani. Ti hned od začátku prokazovali svou kvalitu a silně tlačili na obranné řady Vlků. Své šance dokázali, bohužel v neprospěch Wolves, také proměňovat. Zelenočerní však nechtěli nechat zápas jen tak. I přes nepříznivé skóre bojovali, avšak ani čestný úspěch se nepodařilo zaznamenat. Konečný výsledek tak byl 4:0 pro ústecký celek a na Vlky čekal zápas o třetí místo.

O 3. místo: Wolves – Popi Tým Kladno 3:0

Ve svém posledním klání turnaje čekal na Vlky ještě stále boj o stupně vítězů. Jako soupeři se jim postavili soupeři z Popi Týmu Kladno, který funguje jen přes léto a objíždí turnaje. I přes tento fakt však měl ve svých řadách kvalitní hráče. Wolves si však šli za třetím místem a soupeře od úvodu tlačili. Nakonec, i přes několik šancí kladenských, vedli po polovině 2:0. Obě branky zaznamenal Ondra Tumpach. Ve druhém dějství se hráči Popi Týmu rozhodli nenechat zápas jen tak a vytvářeli si i více šancí než v první polovině. Vlčí obrana spolu s brankářem ale odolala, a nakonec ještě zelenočerní přidali branku při soupeřově závěrečné power-play. Prázdnou klec trefil Radek Svoboda.

 

Konečné pořadí:

1. Berani Ústí nad Labem

2. Black Sheep Ústí nad Labem

3. Wolves Chomutov

4. Popi Tým Kladno

5. Devils Děčín

6. Orlík Ústí nad Labem

7. Warriors Chlumec

8. Sharks Neštěmice

Sestava Wolves: Volf, Dlouhý - Veselý, Malý, V. Tumpach, O. Holl, Petržílka, Kareš, Opelt, Fencl, Wohlrab, Pešout, Karásek, M. Holl, O. Tumpach, Svoboda, Bugno, Petr Mareš, Kocour, Varga.

Diskuze

Poslední zápas

Wolves Chomutov
Elba DDM Ústí nad Labem "B"
6:1
Podrobnosti

Tabulka

1. Elba DDM Ústí nad.. 5 39:16 12
2. SK Dubí 5 29:18 10
3. SC Dragons Ústí nad.. 4 24:15 9
4. HSÚ HBC Coma Team 5 23:23 9
5. HBC Black&White Děčín 5 20:33 4
6. HbC Perla Řetenice M.. 5 22:37 4
7. Wolves Chomutov 4 14:19 3
8. HSÚ Pivní Veteráni.. 3 12:22 3

Kompletní tabulka

Střelci týmu

3 góly

Vladimír Opelt

2 góly

Ondřej Tumpach

2 góly

Jan Bugno

1 gól

Ondřej Holl

1 gól

Radek Svoboda

Nejbližší narozeniny

03.11.2020 Aleš Gelhof (12)
08.11.2020 Ondřej Fencl (20)
09.11.2020 Dominik Kocour (21)
16.11.2020 Petra Hollová (51)
25.11.2020 Michal Karásek (23)

Najdete nás na Facebooku

Lion sport Českomoravský svaz hokejbalu OMNIASPORT s.r.o. Pro-idea s.r.o.

Počet návštěv: 26055
Posledních 30 dnů: 594 | Posledních 7 dnů: 36 | Poslední den: 2

© 2020 Wolves Chomutov | Všechna práva vyhrazena | wolvescv@gmail.com
Vytvořeno službou Sklub.cz

x
Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne