Příští zápas

HSÚ Sharks Neštěmice vs Wolves Chomutov

Datum a čas konání: 28.4.2024 13:00
Místo: Ústí nad Labem

A-tým konečně zabodoval doma! O gól porazil Pivní Veterány. Starší žáci nestačili na béčko Keltů

Čas plyne jako voda a další hrací víkend už je za námi. Opět se vlčí družstva představila na domácí půdě. Vše odstartovali v sobotu dopoledne muži, kteří doma hostili celek HSÚ Pivní Veteráni. Šťastnější nakonec byli zelenočerní, kteří konečně získali tři body na svém hřišti. Ještě tentýž den měli nastoupit také starší žáci, ale soupeř z Mladé Boleslavi nedorazil k utkání a tak šli do akce až v neděli, kdy v předehrávce hostili tým SK Kelti Beroun B.

Muži Wolves Chomutov - HSÚ Pivní Veteráni 4:3

V sobotních dopoledních hodinách čekal na vlčí áčko další zápas letošní sezóny. Na domácí půdě přivítali muži tým Pivních Veteránů. Ve vyrovnaném klání mohli diváci přihlížet hned dvěma obratům ve skóre. Jako první šli do vedení zelenočerní, ale ještě do konce druhé periody soupeř stav otočil a vedl 1:2. Ve třetí třetině se nicméně vlkům podařilo vytvořené šance využít a třemi brankami překlopili stav opět na svou stranu. Ústecký celek výsledek už pouze korigoval při hře bez brankáře, ale po dobrém týmovém výkonu a za přispění mladého brankáře Tadeáše Adama, zůstaly tři body letos poprvé doma!

Branky: 17´ Blaščák (Fycýk, Payer), 38´ Nagy (Malý, Adam), 38´ Malý (Gelhof), 42´ Bugno.

Sestava: Adam (Neček) - Petržílka, Kareš, Malý, Veselý, O. Holl - Príhoda, Gelhof, Bugno, Nagy, M. Holl, Karásek, Fycýk, Payer, Blaščák.

St. žáci Wolves Chomutov - SK Kelti 2008 B 4:7

V předehrávce 7. kola Ligy starších žáků čekal na zelenočerné souboj na domácím hřišti proti SK Kelti 2008 B. V deštivém nedělním dopoledni byl k vidění vyrovnaný hokejbal a po dvou třetinách byl stav o rozdílu jedné branky. Na svou stranu jej svou aktivitou překlopili hosté, kterým se ve třetí třetině dobře chytajícího Vojtu Janatu podařilo překonat vícekrát, než vlkům berounského strážce svatyně. Co dodat, jen snad více střelby a aktivnější hru. Pracujeme dál.

Branky: 21´ Mitev (Kříž), 23´ Klum (Mrnka), 36´ Mrnka (Klum), 38´ Kříž (Klum).

Sestava: Janata - Jíra, Kulhánek, Jelínek, Fycýková, Klíma - Mitev, Sojčík, Sedlák, Kříž, Klum, Mrnka, Havel, Zýková, Vorel.