Wolves Chomutov

Oficiální stránky hokejbalového klubu 

Wolves Chomutov 

www.wolveschomutov.cz
   

Příští zápas

Víkend plný hokejbalu! Do akce šly všechny vlčí kategorie. První turnaj odehrály přípravky a tým mladších žáků

Víkend plný hokejbalu! Do akce šly všechny vlčí kategorie. První turnaj odehrály přípravky a tým mladších žáků

Víkend 14. a 15. října byl doslova prošpikován hokejbalem. V akci totiž byla všechna vlčí družstva a hodně hráčů zažilo premiéry v zelenočerném dresu. V sobotu vše na domácím hřišti odstartovala přípravka a minipřípravka turnajem s dalšími čtyřmi celky. Následovali starší žáci a následně i v Oblastní lize tým mužů. V neděli pak první turnaj sehráli také mladší žáci a to na půdě pražského Kert Parku. Ze tří zápasů si odvezli bilanci dvou výher a jedné porážky.

Přípravka a minipřípravka Turnaj v Chomutově

V sobotu od 10 hodin se na našem hřišti uskutečnil turnaj Přeboru přípravek a minipřípravek, který byl pro hodně hráčů a hráček úplně tím premiérovým. Za vlčími týmy do Areálu Tomáše ze Štítného zavítaly celky ELBA DDM Ústí nad LabemHBC Most, DDM Rytíři Děčín a SHC Killers Litoměřice. Hokejbalový podnik nejmenších nadějí musel být dokonce na chvíli přerušen kvůli průtrži mračen, ale i přesto si to nakonec všichni (a veříme, že i včetně rodičů a fanoušků) náležitě užili a získali mnoho nových zážitků.

St. žáci HBC Hostivař - Wolves Chomutov 7:2

V sobotních dopoledních hodinách nastoupil zelenočerný soubor starších žáků na půdě hlavního města k zápasu s týmem HBC Hostivař. Domácí celek byl od začátku aktivnější a ač měli Vlci například více přesilovek, než jejich soupeř, tak skórovat se podařilo až ve třetí periodě, kdy se dvakrát prosadil kapitán Patrik Hrebinec.

Branky: 34´ Hrebinec (Mitev, Sedlák), 37´ Hrebinec (Sedlák).

Sestava: Janata - Polášek, Fycýková, Bohačik, Kulhánek, Klíma - Mitev, Hrebinec, Sedlák, Havel, Klum, Mrnka, Jelínek.

Muži HbC Kings Teplice - Wolves Chomutov 5:2

Posledním vlčím týmem, který se v sobotním hracím dni představil, byli muži. Ti nastoupili od 15 hodin na ústeckém hřišti proti Kings Teplice. Domácí se ujali vedení, ale zelenočerní dokázali do necelých dvou minut odpovědět. Ještě před koncem první třetiny si však tepličtí vzali vedení zpět. Ve druhé třetině také skórovali jako první a své vedení už nepustili. Půl minuty před koncem základní hrací doby pak ještě dokázali při vlčí power-play trefit prázdnou klec a uzmuli pro sebe všechny body.

Branky: 12´ Himl (Nagy, Blaščák), 30´ Nagy (Himl, O. Holl).

Sestava: Neček (Volf) - Petržílka, Kareš, Malý, O. Holl, Kubín - Nagy, Himl, Blaščák, Bugno, Petr Mareš, Fycýk, Gelhof, M. Holl, Payer.

Ml. žáci Turnaj v Praze na Lužinách

Víkend plný hokejbalu uzavřeli v neděli v Praze naši mladší žáci. Ti se s řadou nováčků v sestavě vydali na hřiště HC Kert Park Praha, kde je čekal turnaj a celkem tři zápasy. První na řadě byla výborně hrající HBC Hostivař, která potvrdila sehranost a zelenočerné zdolala. Dalším v pořadí bylo utkání s SK Kelti 2008. Vyrovnaný duel nakonec za nerozhodnutého stavu dospěl do samostatných střílení, kde vítězství vlčí partě vystřelil benjamínek Sebík Šulc. Poslední utkání pak bylo proti domácímu celku a opět bylo velmi vyrovnané. O napínavé momenty nebyla nouze a i zde vše došlo až k nájezdům. I tady se na naše žáky usmálo štěstí, neboť brankář Matyáš Kupilík neinkasoval a naopak se jako jediný dokázal prosadit Michal Klum. Všichni zaslouží pochvalu a věříme, že budou poctivě pracovat i dál!

Sestava: Kupilík - Zýková, Zemánek, Fulierová, Klum, Vaněk, Zýka, Šulc, Jarošová, Boztas, Michalcová, Valachová.

Diskuze

Poslední zápas

Wolves Chomutov
HSÚ Pivní Veteráni Ústí nad Labem
12:2
Podrobnosti

Tabulka

1. HSÚ SHC Warriors.. 21 146:47 54
2. HBC Black&White Děčín 21 156:81 46
3. SK Dubí B 20 80:59 36
4. Wolves Chomutov 21 97:71 35
5. HSÚ Pivní Veteráni.. 20 110:80 33
6. HSÚ Foreads Ústí nad.. 21 88:80 31
7. HBC Orlík Ústí nad.. 20 76:85 24
8. HbC Kings Teplice 20 58:149 9
9. HSÚ Sharks Neštěmice 20 28:187 8

Kompletní tabulka

Střelci týmu

13 gólů

Jakub Varga

13 gólů

Lukáš Nagy

11 gólů

Michal Karásek

9 gólů

Ondřej Blaščák

8 gólů

Radek Veselý

Nejbližší narozeniny

25.05.2024 Jarek Pácal (7)
06.06.2024 Lukáš Mach (15)
07.06.2024 Šárka Fulierová (15)
09.06.2024 Kateřina Beljanská (11)
17.06.2024 Jan Jäger (15)

Najdete nás na Facebooku

BOS Automotive Products CZ s.r.o. Lion sport Českomoravský svaz hokejbalu Národní sportovní agentura Město Chomutov Služby Chomutov AGROCOM HRUŠOVANY spol. s r.o. OMNIASPORT s.r.o. S.O.S. PÁRTYSERVIS

Počet návštěv: 45485
Posledních 30 dnů: 849 | Posledních 7 dnů: 291 | Poslední den: 7

© 2024 Wolves Chomutov | Všechna práva vyhrazena | wolvescv@gmail.com
Vytvořeno službou Sklub.cz

x
Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne