Wolves Chomutov

Oficiální stránky hokejbalového klubu 

Wolves Chomutov 
www.wolveschomutov.cz
       

Příští zápas

Wolves Chomutov vs HBC Dandy Malé Březno

Datum a čas konání: 7.6.2020 16:00
Místo: Areál Tomáše ze Štítného, Chomutov

Vlčí zápasy do odvolání bez přítomnosti veřejnosti

Vlčí zápasy do odvolání bez přítomnosti veřejnosti

C h o m u t o v - V úterý 10. března ráno zasedla Bezpečnostní rada státu, po jejímž jednání premiér Andrej Babiš oznámil, že se s platností od 18:00 ruší konání všech kulturních i sportovních akcí s účastí nad sto lidí. Vedení ČMSHb následně rozhodlo, že soutěže i nadále pokračují, jen kluby musí dodržet nařízení vlády. Týká se to i Wolves. Více informací o chystaných opatřeních v článku.

Soutěžní utkání organizovaná ČMSHb se neruší. Pořadatel utkání (domácí klub) je povinen zabezpečit, že se soutěžního utkání nezúčastní více než 100 osob. V tomto počtu jsou zahrnuti hráči/hráčky a členové realizačních týmů nastupující k utkání, rozhodčí, delegáti, pořadatelská a zdravotní služba a všechny ostatní osoby přítomné v prostoru sportovního zařízení. Kluby zodpovídají za to, že nikdo z účastníků utkání není osobou, na kterou se vztahuje nařízení o karanténě, které vydalo Ministerstvo zdravotnictví ČR v pátek 6. 3. 2020.

Co tedy očekávat od následujících ligových bojů áčka v Oblastní lize a mladších žáků v Přeboru MŽ regionu Střed a Sever, kde má o víkendu vypuknout nadstavbová část?

1. Současná opatření jsou platná do odvolání a vztahují se na všechny členy ČMSHb. Nařízení ČMSHb je proto pro všechny závazné.

2. Upřesňuji formu organizace utkání. RSHb Čechy Střed a RSHb Čechy Sever ze všech utkání jím řízených vylučuje fanoušky a veřejnost. Zápasů se zúčastní jen hráči a činovníci (rozhodčí, zapisovatelé, pořadatelé, delegáti) uvedení v zápise o utkání, funkcionáři RSHb a osoby zajišťující provoz areálu. Předejde se tak zbytečným dohadům, přepočítávání osob. Je totiž pravdepodobné, že mohou probíhat kontroly orgánů státní správy, zejména policie.

3. Po skončení utkání se nezdržujte v areálu déle než 30 minut. Předejdete tak kolizím a umožníte hladký průběh na hřišti.
 
4. Pokud některé z mužstev odmítne již před utkáním pozápasové podávání rukou (nutné upozornit soupeře a rozhodčí před úvodním buly), bylo by vhodné zvolit jinou (bezkontaktní) formu. I tato situace může nastat.

5. Se vším respektem k tomu, co se nyní děje, je snahou RSHb dohrát soutěže bez omezení a vlivu na jejich regulérnost. Samozřejmě ale může nastat situace, kdy budeme nuceni soutěže pozastavit (nebo dokonce zrušit).

 

Vyjádření předsedy klubu Marcela Holla

„Nařízení svazu hodláme respektovat. Chápeme nastalou situaci. Je nám jasné, že zdraví je nejdůležitější. Hokejbal má výhodu v tom, že oproti jiným sportům zatím nemá tak velkou diváckou kulisu. Nejvíce se to asi dotkne zápasů žáků, které chodí podporovat jejich rodiny. Bohužel i tohle musíme přijmout a nastalou sitaucí se poprat. Chystáme opatření u vstupu do Aréálu Tomáše ze Štítného. Dáme tam informační ceduli, že utkání hraná na hřišti bohužel proběhnout bez veřejnosti, takzvaně za zavřenými dvěrmi. Snad se to brzy uklidní a nedopadneme s našimi soutěžemi jako některé evropské hokejové ligy, které zrušili zbytek sezóny včetně play-off.“

Diskuze

Poslední zápas

Panthers Kadaň
Wolves Chomutov
10:1
Podrobnosti

Tabulka

1. Panthers Kadaň 1 10:1 3
2. HSÚ HBC Ještěři Ústí.. 1 8:1 3
3. HBC Dandy Malé Březno 1 1:8 0
4. Wolves Chomutov 1 1:10 0

Kompletní tabulka

Střelci týmu

1 gól

Radek Veselý

Nejbližší narozeniny

05.06.2020 Ondřej Černý (10)
19.06.2020 Ondřej Tumpach (27)
21.06.2020 Jakub Novotný (26)
22.06.2020 Kateřina Tůmová (13)
25.06.2020 David Albrecht (12)

Najdete nás na Facebooku

Lion sport Českomoravský svaz hokejbalu OMNIASPORT s.r.o. Pro-idea s.r.o.

Počet návštěv: 22498
Posledních 30 dnů: 623 | Posledních 7 dnů: 211 | Poslední den: 53

© 2020 Wolves Chomutov | Všechna práva vyhrazena | wolvescv@gmail.com
Vytvořeno službou Sklub.cz

x
Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne