Wolves Chomutov

Oficiální stránky hokejbalového klubu 

Wolves Chomutov 
www.wolveschomutov.cz
       

Vlčí smečce se na letošních letních turnajích daří!

Vlčí smečce se na letošních letních turnajích daří!

Chomutov - Minulá sezóna již je nějaký čas pasé. Většina týmů odpočívá a řeší kádry pro nadcházející ročník. To se týká i Wolves, ovšem během letních měsíců se Chomutovští účastnili dvou letních turnajů. Stejně jako v loni startovali na ústeckém Summer Junior Cupu a také na Panthers Cupu v Kadani. Z obou podniků se vlčí smečka dovezla medaile!

 

Summer Junior Cup 2019

Poslední červnový víkend se na hokejbalovém hřišti v krajské metropoli uskutečnil další ročník Summer Cupu. Vlci obhajovali bronzové medaile ve starší kategorii do 26 let. V kádru se objevilo několik hráčů, kteří jsou spojeni spíše ústeckým hokejbalem. Vlkům pomohli Ondřej Čejka, Jiří Tomáš a Dominik Landt z Ještěrů. K nim se přidal i Tomáš Giesel, který působí v juniorce Elby a hraje za Foreads. Čárku v zelenočerném dresu přispal i Jiří Poulíček

Sobotní program starší kategorii nevyšel, prohrála oba své zápasy. Nejprve se Swag Teamem a následně i s pozdějším vítězem Thunders. Mladší kategorie zvládla souboj se Slehmans a také padla na závěr soboty s Thunders. V neděli hráli obě kategorie se stejným sokem. Tím byl složený tým Stadion Teplice. Starší kategorie vysoko vyhrála, čímž si zajistala třetí flek po základních skupinách. Mladší pušky také dokázali přetlačil teplický celek, byť těsně 6:5, tak slavili postup do finále. Po tomto zápase a krátkém oddychu si oba celky zahráli třetí zápas v jeden den. Starší kategorie totiž bojovala o bronzové medaile. Utkání dospělo až do nájezdové loterie, kde byla úspěšnější vlčí smečka, jenž tak obhájila bronzový stupínek. Finále se mladší kategorii nepovedlo a Thunders podlehla i podruhé. Nutno dodat, že i stříbro je velice skvělý počin!


Nejlepší hráčem starší kategorie byl vybrán Tomáš Giesel. V mladší kategorii si tuto cenu převzal Jiří Tomáš. Nejlepší obráncem v mladší kategorii byl vyhlášen Vojtěch Malý.

Panthers Cup 2019

Třináctého července se na asfaltovém hřišti v Kadani uskutečnil druhý ročník Panthers Cupu. Wolves přijeli do Kadaně jako obhájci loňského zlata. V otevíracím duelu turnaje přetlačili tým NorthMedley 2:1. Následně vyzvali celek Horní Počáply, kterému jsme podlehli 1:3. Tato prohra nás nejspíše stála bitvu o zlato. Ve třetím turnajovém boji jsme hráli s domácími Panthers. Z první střely zápasu jsme prohrávali, ale následně se nám jako jedinému týmu na podniku podařilo sebrat kadaňským brankářmů čisté konto, avšak na bod to nestačilo, neboť Kadaň nás porazila 3:1. V závěrečném souboji ve skupině jsme dokázali porazit Cannoner (čti Meziboří :D) 3:2. S tímto soupeřem jsme si to nakonec rozdali o konečné třetí místo. Zápas se nevyvíjel podle představ soupeř vedl 2:1 ale i díky potyčce jsme v druhé polovině druhého poločasu dokázali soupeře přetlačit a vše korunoval gól do prázdné branky. Z Kadaně tak vezeme bronzové medaile.

Nejužitečnějším hráčem turnaje byl vybrán Jakub Varga, který na turnaji vstřelil pět branek a jeden zásah mu chyběl na korunu střelců.

Diskuze

Události

21.08.2019 18:00
Trénink mládeže
22.08.2019 18:00
Trénink mládeže

Nejbližší narozeniny

27.08.2019 Denis Peml (11)
08.09.2019 Vlastimil Tumpach (29)
10.09.2019 Václav Volf (22)
20.09.2019 Daniel Valášek (9)
01.10.2019 Ondřej Holl (21)

Najdete nás na Facebooku

ME-Metal Economic OMNIASPORT s.r.o. Pro-idea s.r.o.

Počet návštěv: 15902
Posledních 30 dnů: 377 | Posledních 7 dnů: 110 | Poslední den: 10

© 2019 Wolves Chomutov | Všechna práva vyhrazena | wolvescv@gmail.com
Vytvořeno službou Sklub.cz

x
Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne