Wolves Chomutov

Oficiální stránky hokejbalového klubu 

Wolves Chomutov 
www.wolveschomutov.cz
       

Příští zápas

Panthers Kadaň vs Wolves Chomutov

Datum a čas konání: 31.5.2020 11:00
Místo: Kadaň - zimní stadion

Podzimní shrnutí vlků v cizích dresech

Podzimní shrnutí vlků v cizích dresech

Chomutov - Nějakou dobu máme za sebou podzimní část soutěží. Opět to uteklo jako voda. Několik našich členů působila kromě vlčí smečky v barvách jiných celků. Někteří tak nakoukli do extralig juniorů či dorostu a další si zahráli ústeckou okresní ligu. Pojďme se tedy, ještě než usedneme ke štědrovečernímu stolu, podívat jak si jednotlivý hráči vedli.

 

JAKUB TOTH (brankář, juniorka Elba DDM Ústí nad Labem)

Mladý brankář působil již v loňském ročníku v dorostu Wolves. Pro letošek se stal jasnou oporou týmu v druhé lize a zároveň začal chytat za ústeckou juniorku. I v celku z krajské metropole patří k oporám, což dokazují skvělá čísla. Tótě nastoupil za Elbu do šesti extraligových zápasů, z nichž si odnesl dvě čistá konta a celkově inkasoval pouhých sedm branek ze 136 střel. Díky procentuální úspěšnosti zákroků mu patří třetí příčka mezi všemi brankáři juniorské soutěže. Věříme, že tato reprezentace bude pokračovat i na jaře.
 

VÁCLAV VOLF (brankář, Wizards Krupka)

Hokejbalový obojživelník, to je charakteristika Vaška Volfa. Ten v létě několikrát naskočil i v poli a nejen ve vlčích ale i kouzelnických barvách. Právě tam zamířil v rámci střídavých startů. Během první poloviny soutěže naskočil v kouzelnickém dresu pouze ve třech případech, v druhé polovině ho totiž vyřadili zdravotní lapálie. I tak se ale stihl zapsat do statistik a to dvěma menšími tresty. Jednu dvojku posbíral Volfík proti Pivním Veteránům a druhou opět v Ústí proti Děčínu.

ONDŘEJ HOLL (obránce, Wizards Krupka)

Mladší z bratrské dvojice zakladatelů našeho celku šel společně s dalšími svými spoluhráči vypomáhat v rámci střídavých startů krupským Wizards. Za podzimní část soutěže naskočil dvacetiletý zadák s číslem 47 na vlčím i kouzelnickém dresu do deseti zápasu v ústeckém okrese. Během nich putoval jednou na trestnou lavici a do statistik si připsal dvě asistence, stalo se tak v utkání proti Devils Děčín v polovině října.

MICHAEL MED (obránce, Wizards Krupka)

Hokejbalista, který zvládne skvěle hru v útoku i v obraně, to je prosím Michael Med. Medík naskočil za podzim do třech kouzelnických bitev, z nichž si odnesl dvě trestné minuty. 

JAN BABKA (útočník, juniorka a dorost Elba DDM Ústí nad Labem)

Velký objev loňské sezóny, mladík Honza Babka, který skvěle reprezentoval vlčí smečku na krajských výběrech zamířil před novou sezónou do ústecké Elby, aby zůstal v kontaktu s mládežnických hokejbalem. Během podzim Bába naskočil do dvou juniorských zápasů, ve kterých ovšem nebodoval. Lépe se mu vedlo v kategorii dorostu, kam věkově spadá. Za devět střetnutí připsal na své konto pět kanadských bodů za tři branky a dvě nahrávky. Jeden z gólů padl v přesilové hře.

 


MARCEL HOLL (útočník, Wizards Krupka)

Zakladatel, přeseda, trenér a člověk neví co ještě. To je Máca, který se svým bráchou a dalšími kluky nastupuje za Wizards Krupka. Černý dres přetáhl v celkem deseti případech. Ve statistikách má sice jeden vstřelený gól zkraje ročníku, ovšem autorem není. "Zapisovatel si spletl číslo, dal jsem gól ze střídačky," vysvětluje se smíchem. Negativním faktem podzimní krupské anabáze je první pozice mezi hříšníky, neboť za deset střetnutí naskákalo třicet trestných minut za deset menších prohřešků a jeden osobák v posledním klání proti HBC 74. 

ROMAN VENCLOVSKÝ (obránce/útočník, HbC Kings Teplice)

Roman Venclovský působí ve vlčích barvách již třetí sezónu. V minulých letech nastupoval převážně na beku, ale v letošním ročníku působí na centru nejen ve Wolves ale i Kings, kde se mu daří sbírat body. Na svém kontě jich má jedenáct za šest branek a pět nahrávek. Jeden gól padl v přesilové hře. Hodně mu svědčí spolupráce s Petrem Voráčkem, se kterým ovšem za Wolves ještě nenastoupili, kromě zářiového turnaje.


PETR VORÁČEK (útočník, HbC Kings Teplice)

Zkušený útočník, fanoušek Vervy Litvínov a FK Teplice, to je Petr Voráček, který kromě vlčích zápasů nastupoval za své teplické Kings. A prokázal se jako skutečný král, neboť v devíti utkáních nashromáždil jedenáct bodů za devět branek a dvě nahrávky, čímž si zajistil první místo v produktivitě.


LUKÁŠ KAČINA (útočník, Wizards Krupka)

Slovenský útočník Lukáš Kačina naskočil za vlčí smečku do dvou ligových klání. Více toho během podzimu odehrál za krupské Wizards, kde za devět střetnutí nasbíral deset kanadských bodů, díky čemuž mu patří druhá pozice v klubové produktivitě.

VÁCLAV BARVA (útočník, Wizards Krupka)

Nebojácný Václav Barva naskočil za Wolves pouze v přípravě proti Meziboří. V ligovém utkání dres vlčí smečky neoblékl. Důvodem je, že na hokejbal nemá tolik času jako v minulosti. Však i za mateřský celek Wizards Krupka odehrál pouze jedno střetnutí. Na počátku prosince v Litoměřicích, kde se do statistik zapsal dvouminutovým trestem za nepovelenou výstroj (špatně upnutná, nasazená helma).

FILIP VLČEK (útočník, HBC Orlík Ústí nad Labem)

Další příznivec ústeckého Slovanu. Filip Vlček rovněž zamířil do Wolves z Orlíku. Za Wolves stihl odehrát dva zápasy. Za Orlíky to bylo podstatně více. Zelený dres s 96 oblékl osmkrát a do statistik si zapsal pět kanadských bodů za jeden gól a čtyři nahrávky. Zároveň si musel jít čtyřikrát odpočinout na trestnou lavici.


JIŘÍ PARTL (útočník, HBC Orlík Ústí nad Labem)

Vrzůstem nevelký, zato zarytý příznivec ústeckého Slovanu Jirka Partl odehrál za Wolves zářijový Memoriál Jindřicha Borůvky, to bylo vše. Na podzim nastupoval pouze za mateřský Orlík. Za loňský třetí celek druhé skupiny ústecké oblastky odehrál šest duelů, bez čárky ve statistikách.

FRANTIŠEK ŠTRYMPL (útočník, HSÚ Sharks Neštěmice)

Posledním hráčem vlčí smečky, který nastupuje i v jiných barvách je útočník František Štrympl. Ten vlčí dres přetáhl pouze před sezónou, v sezóně nikoliv. Důvodem je i zaměstnání. V mateřských Neštěmicích naskočil do tří zápasů s bilancí dvou trestných minut. Jednou nastoupil proti Wizards, kde byl soupeřem několika členů vlčí sestavy.

Diskuze

Poslední zápas

Wolves Chomutov
SC Dragons Ústí nad Labem
4:8
Podrobnosti

Tabulka

1. Wolves Chomutov 0 0:0 0
2. HBC Dandy Malé Březno 0 0:0 0
3. Panthers Kadaň 0 0:0 0
4. HSÚ HBC Ještěři Ústí.. 0 0:0 0

Kompletní tabulka

Střelci týmu

Žádné statistiky střelců.

Nejbližší narozeniny

05.06.2020 Ondřej Černý (10)
19.06.2020 Ondřej Tumpach (27)
21.06.2020 Jakub Novotný (26)
22.06.2020 Kateřina Tůmová (13)
25.06.2020 David Albrecht (12)

Najdete nás na Facebooku

Lion sport Českomoravský svaz hokejbalu OMNIASPORT s.r.o. Pro-idea s.r.o.

Počet návštěv: 22343
Posledních 30 dnů: 476 | Posledních 7 dnů: 248 | Poslední den: 28

© 2020 Wolves Chomutov | Všechna práva vyhrazena | wolvescv@gmail.com
Vytvořeno službou Sklub.cz

x
Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne