Wolves Chomutov

Oficiální stránky hokejbalového klubu 

Wolves Chomutov 
www.wolveschomutov.cz
       

Příští zápas

Panthers Kadaň vs Wolves Chomutov

Datum a čas konání: 31.5.2020 11:00
Místo: Kadaň - zimní stadion

Kadaň a Wolves budou pomáhat zraněnému florbalistovi

Kadaň a Wolves budou pomáhat zraněnému florbalistovi

Nejen velké profesionální kluby mohou pomáhat. Důkazem toho je fakt, že na konci letošního kalendářního roku se v Kadani uskuteční akce, která bude pomáhat. Kluby Panthers Kadaň a Wolves Chomutov se domluvily, že uspořádají exhibiční utkání na podporu Radka Zelinky. Florbalisty, jenž byl v listopadu zraněn v Plzni.

Celá akce je věnována florbalistovi Radku Zelinkovi, který se svojí patnáctkou hájil barvy kadaňských Katů. Osudným se sedmadvacetiletému sportovci stala noc na začátku listopadu, kdy slavil v Plzni narození synovce. Radek se svým kamarádem a kamarádkou míjel skupinku Ukrajinců, kdy jeden z nich na Radka zaútočil. Nožem ho bodl do břicha a do hrudníku. Čepel nože v těle způsobila paseku. Radek útok přežil díky skvělé práci lékařů, má za sebou několik operací a zpočátku byl v umělém spánku.

Vinou zranění mu museli lékaři amputovat nohu, která se nedostatečně prokrvovala. Radek miluje sport. Aktivně hrál florbal, běhal a dělal dokonce překážkový běh. Velký bojovník, který je pro každou srandu, má nyní před sebou zřejmě největší bitvu ve svém životě a všichni věří, že bude úspěšná a „Zeli“ se zotaví, i když již nikdy to nebude takové jako dřív. 

Radka podporují kluby, sportovci napříč všem druhům sportovních odvětví. A ani hokejbalisté nejsou výjimkou. Exhibiční zápas se uskuteční na hokejbalovém hřišti v Kadani 30. prosince od 11 hodin. Na utkání bude připravena kasička, která bude umístěna na trestné lavici, takže přispět může kdokoliv, kdo dorazí. Velkou měrou přispějí i oba kluby, které se navíc dohodly, že za každou branku dá kapitán daného mužstva rovných 100 korun do kasičky. Takže neváhejte a přijďte ke konci roku pomoci dobré věci!

Ondřej Tumpach (Panthers Kadaň): „Celá myšlenka uspořádat tuto akci vznikla právě u mě, každý rok se loučíme s kalendářním rokem na hřišti, letos jsme se rozhodli spojit příjemné s užitečným. Ihned jsem psal o nápadu klukům z Wolves a ty ani chvilku neváhali a jdou do toho s námi. Momentálně ladíme nějaké detaily a snažíme se o co největší propagaci celé akce. Na utkání chceme hlavně pobavit diváky a vybrat nějakou tu korunu na podporu kamaráda a florbalisty Radka Zelinky.“

Marcel Holl (Wolves Chomutov): „Samozřejmě jsme souhlasili. S klukama z Kadaně vycházíme dobře a navíc toto je skvělá věc, jak si užít ke konci roku hokejbal a hlavně pomoci dobré věci. Příběh Radka je hrozný, ale co vím, tak je to velký bojovník, takže věřím, že to vše zvládne a my mu nějakou tou korunou pomůžeme. Bylo by super, kdyby přišlo co nejvíce lidí a vybralo se co nejvíce korunek. Momentálně už se řeší detaily, věřím, že si to všichni užijeme a pomůžeme.“

Diskuze

Poslední zápas

Wolves Chomutov
SC Dragons Ústí nad Labem
4:8
Podrobnosti

Tabulka

1. Wolves Chomutov 0 0:0 0
2. HBC Dandy Malé Březno 0 0:0 0
3. Panthers Kadaň 0 0:0 0
4. HSÚ HBC Ještěři Ústí.. 0 0:0 0

Kompletní tabulka

Střelci týmu

Žádné statistiky střelců.

Nejbližší narozeniny

05.06.2020 Ondřej Černý (10)
19.06.2020 Ondřej Tumpach (27)
21.06.2020 Jakub Novotný (26)
22.06.2020 Kateřina Tůmová (13)
25.06.2020 David Albrecht (12)

Najdete nás na Facebooku

Lion sport Českomoravský svaz hokejbalu OMNIASPORT s.r.o. Pro-idea s.r.o.

Počet návštěv: 22343
Posledních 30 dnů: 476 | Posledních 7 dnů: 248 | Poslední den: 28

© 2020 Wolves Chomutov | Všechna práva vyhrazena | wolvescv@gmail.com
Vytvořeno službou Sklub.cz

x
Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne