Wolves Chomutov

Oficiální stránky hokejbalového klubu

Příští zápas

Áčko skončilo ve třetí ligové sezóně předposlední

Chomutov - Vlčí áčko skončilo druhý dubnový víkend své putování letošním ročníkem. Oproti tomu loňskému přišlo zhoršení v počtu bodů, naopak přišlo zlepšení v konečné pozici. Oproti předchozím dvou ročníkům neuzavírají Vlci tabulku. Letos pod sebe dostali marné Meziboří, se kterým se ale v předposledním kole základní části zbytečně natrápili. Pojďme se tedy podívat na zbytek základní části a konečnou tabulku, jenž naleznete na konci toho článku.

O týden později po výhře nad Kadaní cestovalo áčko v poslepované sestavě k zápasu s HBC Bazzy Děčín. Přes bojovnost jedenácti můžu (včetně brankáře Václava Volfa v útoku) si Wolves odvezli z Ústí nad Labem porážku 1:7. Jedinou branku vlčí smečky vstřelil útočník Radek Pošta. „Když tým potřebuje, rád pomůžu,“ řekl po utkání. Volfík překvapil dost lidí.

Další týden se áčko natrápilo v zápase s Mezibořím. Utkání, které se vyvíjelo více než slibně, neboť v 10. minutě vedla vlčí smečka o tři branky, se poté zvrtlo ve zbytečně vyhrocené střetnutí. Rozhodčí nakonec rozdali 38 trestných minut a většina jich byla ve druhé třetině. Jasným tahounem zelenočerného souboru byl kapitán Jan Volhejn, jenž zatížil soupeřovo konto čtyřmi zásahy a přidal k tomu jednu nahrávku.

Třetí ligová sezóna v historii Wolves byla ukončena druhý dubnový víkend zápase v mostecké hale. Soupeřem byl celek Nordics. V zápase ve kterém o nic nešlo bylo pořádně rušno. Domácí několikrát za hranou dohráli chomutovské hráče a rozhodčí měli poměrně slušnou práci. I tak ale byly některé zákroky za hranou a do našeho sportu prostě nepatří.