Wolves Chomutov

Oficiální stránky hokejbalového klubu

Příští zápas

Wolves oslavili své čtvrté narozeniny výhrami

Chomutov - Deštivý třetí březnový víkend přinesl další dva domácí zápasy. Starší dorost se utkal s loňským mistrem z Dobřan a áčko přivítalo na svém hřišti v derby kadaňské Pantery. Starší dorostenci si připsali druhou výhru po samostatných nájezdech za sebou, tentokrát vyhráli 3:2 sn. Áčko si dokázalo poradit s Kadaní poměrem 4:2.

Starší dorostenci vstoupili do zápasu se zabezpečenou obranou a čekali na brejky. Když už se hostující hráči dostali k nebezpečnější střele, tak je vychytal skvělý Dominik Svoboda, který si v zápase připsal téměř 95% úspěšnost zákroků. První gól padl v druhé třetině ze samostatného úniku Jakuba Navrátila, který si sebral volný míček a nedal gólmanovi šanci. O necelých pět minut později se povedlo hostujícímu týmu vyrovnat a o chvíli později šli Dobřany dokonce do vedení, které jim ale vydrželo jen do poloviny třetí třetiny, kdy podklouznutí obránce na mokrém povrchu potrestal z úniku Michal Karásek, který převedl povedenou kličku. Do konce zápasu už se nic nestalo, a tak přišli na řadu samostatné nájezdy. V nich byl šťastnější domácí tým Wolves, protože brankář Svoboda za svoje záda míček nepustil, za domácí naopak skóroval Vojtěch Malý. Konečné skóre tedy bylo 3:2 po samostatných stříleních pro vlčí smečku.

Wolves Chomutov SD - Snack Dobřany 3:2ss (0:0, 1:1, 1:1)

Branky a nahrávky: 26. Navrátil (Vlach, Albrecht), 38. Karásek, rozhodující nájezd Malý - 30. Páv (Sloup), 31. Šlehofer (Málek, Sloup).
Rozhodčí: Bačo - Žák. Vyloučení: 4:4. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Střely: 17:41. Diváci: 14.
Wolves: D. Svoboda - Malý, Albrecht "A", O. Holl "A", Lorenčík, Psar - R. Svoboda, Navrátil, Payer, Karásek, R. Veselý, M. Hlaváč, Vlach "C".
Dobřany: Hájek - Šlehofer, Kobr, Zelenka, Hrubý, Čech, Sloup, Málek "C", Hůrka, Páv.

V narozeninovou neděli vstoupili muži do utkání proti Kadani výborně. Již po patnácti sekundách zapadlo přesně k tyči Volhejnovo nahození a chomutovští se tak mohli radovat z vedení. To jim ale nevydrželo ani do konce třetiny, neboť nahození hostujícího hráče od červené čáry bylo nešťastně ztečováno domácím obráncem přesně do protipohybu gólmana, který již nestihl zareagovat. Hra se poté srovnala a žádný z týmů se nedostával do větších šancí. V dvaadvacáté minutě byl vyloučen domácí Petržílka za napadení, nabídnutá přesilovka ale vedla pouze k tomu, že hostující Armstark sekal, a tak se při hře čtyř proti čtyřem dostal k dorážce Petr Müller, který tak vrátil domácím vedení. Kadaňští ale nic nevzdali, a když se dostal do přečíslení Armstark s Tumpachem, bylo opět srovnáno. Oba týmy dobře bránili, a proto ani jeden z brankářů nemusel řešit vážnější situaci. Více ze hry měl hostující tým, vlčí defenzíva podpořená výborným výkonem brankáře ale odolávala úspěšně. Naopak třetí zásah přidal ze samostatného úniku Štefan Podběhlý a domácí tak šli do jednogólového trháku. Panteři se snažili vyrovnat při hře bez brankáře, domácí tým ale svědomitě bránil, k odraženému míčku se dostal Petr Müller a rozhodl tak o osudu utkání.

Wolves Chomutov - Panthers Kadaň 4:2 (1:1, 1:0, 2:1)

Branky a nahrávky: 1. Volhejn (Pošta), 23. Müller (Volhejn, Podběhlý), 41. Podběhlý (Müller, Volhejn), 45. Müller (Pošta) – 9. Vopelák (Mašek, Mojžíš), 32. Tumpach (Armstark, Filipovský T.)
Rozhodčí: Hájek - Ferbas. Vyloučení: 5:3. Využití: 0:1. V oslabení: 1:0. Střely: 22:20. Diváci: 16.
Wolves: D. Svoboda – Petržílka, Balog, Hlaváč, Kareš, Volhejn "C" – R. Svoboda, Podběhlý, Mareš, M. Holl, Pošta, Müller "A", R. Veselý.
Kadaň: Vítek – Armstark, Mašek, Rác, M. Filipovský, T. Filipovský, Mojžíš, Bednařík, Štefan, Toman, O. Tumpach "C", Vopelák.