Wolves Chomutov

Oficiální stránky hokejbalového klubu

Příští zápas

Dorost nestačil na Kladno, avšak áčko slaví první body!

Předposlední hrací víkend přinesl dva různorodé zápasy. Dorost nejprve nestačil na kladenský Alpiq, leč skvěle zachytal novic v brankovišti Dominik Svoboda. Druhý zápas víkend už přinesl podstatně radostnější chvíle. Áčko dokázalo na svém hřišti přehrát celek Meziboří a přeskočilo svého soka v tabulce 2. NHbL Čechy Sever.

Předposlední podzimní kolo extraligy staršího dorostu zaválo do Chomutova celek Kladna. Po poměrně skvěle odehrané úvodní třetině vedlo Kladno zásluhou Hudece 1:0. Ve zbytku zápasu nebyli chomutovští horším celkem, ale bohužel malá střelba a nevyužití nabídnutých příležitostí je opět stálo šanci na bodový zisk. Alpiq totiž ve zbytku zápasu zatížil vlčí konto dalšími pěti přesnými zásahy a vyhrál "kanárem". V brance Wolves nastoupil poprvé Dominik Svoboda a předvedl parádní výkon, důkazem toho je jeho téměř 85% úspěšnost zákroků.

Wolves Chomutov SD - Alpiq Kladno SD 0:6 (0:1, 0:2, 0:3)

Branky a nahrávky: 12. Hudec (Prokop, Zmeškal), 23. Patera (Procházka), 25. Hudec (Patera, Brada), 32. Důras (Prokop, Bešťák), 33. Prokop (Zmeškal, Javorský), 45. Hudec (Prokop, Hrabar).
Rozhodčí: Koskuba - Šulo. Vyloučení: 1:0. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Střely: 6:38. Diváci: 21.
Wolves: D. Svoboda - Malý, Albrecht "A", O. Holl "A", Lorenčík, Psar - R. Svoboda, Payer, Varga "C", Karásek, Nekola, Veselý, Kolář, M. Hlaváč, Kuna, Vlach.
Kladno: Merta - Bešťák "A", Důras, Hrabar, Hudec, Procházka, Tománek - Arlt "A", Brada, Javorský, Kohout, Patera, Prokop, Zmeškal "C".

O den později nastoupilo áčko v domácím prostředí proti Meziboří. Tedy proti celku, který prošel již druhou obměnou v letošním ročníku. Vstup do duelu se vlkům nevyvedl a v polovině úvodní třetiny prohrávali již 0:2. Do první pauzy ale dokázala vlčí parta zkorigovat stav, střelcem byl Radek Veselý. Wolves soupeře od druhé třetiny téměr k ničemu nepustili, avšak gólově to nedokázali vyjádřit. Povedlo se to až rozmezí 26. až 30. minuty, kdy díky třem brankám odskočili do vedení 4:2. Stejným poměrem skončila i třetí perioda a chomutovští vlci mohli poprvé v ročníku slavit tříbodový zisk a zároveň přeskočení soka v tabulce. Hattrickem se blýskl kapitán Jan Volhejn. Čtyřmi bodíky do tabulky produktivity se na výhře podílel i Štefan Podběhlý (1+3). O bod méně, tedy tři kanadské body posbírali Marcel Holl (0+3) a Petr Müller (1+2). Jistotou v bráně byl tradičně Ondřej Choutka.

Wolves Chomutov - Baník Meziboří 8:4 (1:2, 3:0, 4:2)

Branky a nahrávky: 15. Veselý (M. Holl), 26. Balog (Veselý, M. Holl), 28. Volhejn (Podběhlý, Petržílka), 30. Volhejn (Podběhlý, Petržílka), 36. Müller, 39. Vlach (M. Holl), 39. Volhejn (Podběhlý, Müller), 40. Podběhlý (Müller) - 5. Kellner (Březovský), 9. Bugno, 38. Kellner (Cibulka, Březovský), 42. Březovský (Černík).
Rozhodčí: Beránek - Tuček. Vyloučení: 7:6. Využití: 2:1. V oslabení: 0:0. Střely: 51:16. Diváci: 22.
Wolves: Choutka - Med "A", L. Hlaváč, O. Holl, R. Svoboda, Balog, Petržílka - Varga, Volhejn "C", Jandák, Müller "A", Veselý, M. Hlaváč, M. Holl, Vlach, Podběhlý.
Meziboří: Vrňak - Brožek, Koukal, Kovářík, Lžičar - Březovský, Bugno, Cibulka, Černík, Hitman, Kellner, Kros, Maleček, Rákos, Štolba.