Wolves Chomutov

Oficiální stránky hokejbalového klubu

Příští zápas

Plzeň loupila v Chomutově, dorost počtvrté s nulou

Starší dorostenci stále čekají na bodový zisk v soutěžním ročníku extraligy. V sobotním duelu zaspali dorostenci úvod zápasu a zhruba čtyřech minutách prohrávali o čtyři branky. Následně se hra vyrovnala, ale skórovala opět jen Plzeň, jenž tak Vlky porazila podruhé v ročníku, tentokrát 9:0.

Tragický úvod zápasu připravil Vlky o šanci na bodový zisk. Plzeňští otevřeli skóre již po 31 sekundách. Střelcem byl Tomáš Ulč. Druhý gól padl o šest vteřin později, kdy se z něj radoval Petr Bočan. Již na 0:3 zvyšoval v čase 1:17 Martin Kovařík. Tečku za nepovedeným úvodem dal na začátku třetí minuty David Ulč, který vyhnal z brány Václava Volfa, jenž dostal čtyři branky z pěti střel. Na jeho místo přišel Roy Solčáni, který přerušil kanonádu mečounů, ale i on ještě v první periodě kapituloval. Po přesně mířené střele nad rameno od Davida Ulče.

Po hrubě nepovedené první patnáctiminutovce přišlo ze strany Vlků ke zlepšení hry, avšak i přes několik šancí dokázal skórovat pouze soupeř. Ve 23. minutě zvýšil na 0:6 Jakub Vobruba. Sedmou branku plzeňského celku zaznamenal v minutě šestadvacáté David Ulč, pro kterého to byl hattrickový gól. Necelé dvě minuty před koncem prostředního dějství zvýšil na 0:8 Tomáš Majer.

Ve třetí třetině se snažili Plzeňští zostudit vlčí soubor nepříjemnou desítkou, cože se nakonec nepodařilo i díky skvělým zákrokům Roye Solčániho. Devátou branku ale přeci jen mečouni vstřelili, konkrétně v čase 40:05 Vít Lokajíček. Vlčí smečka tak stále čeká na bodový zisk, který může přijít třeba už v sobotu na hřišti Dobřan.

Wolves Chomutov - HBC Plzeň 0:9 (0:5, 0:3, 0:1)

Branky a nahrávky: 1. T. Ulč (Majer), 1. Bočan (Lokajíček, Kamien), 2. Kovařík (Vlasák), 3. D. Ulč, 7. D. Ulč (Majer, Papán), 23. Vobruba (Majer, D. Ulč), 26. D. Ulč (Papán, Majer), 29. Majer (D. Ulč, Papán), 41. Lokajíček (Kamien).
Rozhodčí: Bačo - Žák.
Vyloučení: 4:1.