Wolves Chomutov

Oficiální stránky hokejbalového klubu

Příští zápas

Starší dorost podlehl Elbě i podruhé, rozhodla první třetina

Předposlední říjnový den zahájili vlčí starší dorostenci odvetná utkání v základní části extraligy staršího dorostu. Stejně jako v polovině září je los svedl dohromady s ústeckou Elbou. A i tentokrát se z výhry radovali hráči z krajské metropole. V brance Elby nastoupil poprvé proti svému bývalému klubu Stanislav Cakl. Aby premiér nebylo málo, tak první zápas v extralize hrál Pavel Kuna, jenž ho okořenil gólem. První trefu zaznamenal i Vojtěch Malý.

Vlci začali na severu Čech slibně v polovině druhé minuty otevřel skóre zápasu Vojtěch Malý, jehož střelu od modré čáry zřejmě tečoval jeden z domácích mezi betony brankáře Cakla. Radost z nabytého vedení ale vlčí smečce nevydržela dlouho. Již ve třetí minutě srovnal krok Matěj Sedláček. Vyrovnaný stav vydržel do sedmé minuty. Ta bohužel pro Chomutovské rozhodla o celém zápase. V rozmezí 27 sekund se trefili Jiří Poulíček a Tomáš Giesel a Elba vedla 3:1. O dvě minuty později přidal čtvrtý gól domácího souboru Jakub Černý.

Elba si schovala ještě dva góly ke konci úvodních patnácti minut. Nejprve přelstil Solčániho podruhé v duelu Matěj Sedláček. Krátce na to přidal svou druhou trefu i Jiří Poulíček. Ústečtí tak vedli 6:1!

Před druhou třetinou proběhla na střídačce žhavá diskuze, což přineslo své ovoce ve zlepšené hře v druhých patnácti minutách. Sedmý gól Elby má na svědomí Jiří Poulíček, jenž tak v 21. minutě uzavřel hattrick. O dvě minuty později se prosadil kapitán Aleš Zuna a Ústí vedlo již 8:1. Korekci přidal v sedmadvacáté minutě Pavel Kuna. Novic v sestavě Wolves zakončil úspěšně únik. Nejprve sice trefil brankáře Cakla ale pohotovou dorážkou ho překonal. Definitivní tečku za zápasem dal na začátku třetí části ústecký Petr Říha. Vlčí banda ale zlepšila od druhé části pohyb a srovnala se soupeřem krok. Bohužel již po několikáte rozhodla jedna nepovedená třetina.

Elba DDM Ústí nad Labem - Wolves Chomutov 9:2 (6:1, 2:1, 1:0)

Branky a nahrávky: 3. Sedláček (Giesel, Zuna), 7. Poulíček (Tomáš, Čejka), 7. Giesel (Říha, John), 9. Černý (Čejka, Tomáš), 13. Sedláček (Bartoš), 14. Poulíček (Tomáš, Čejka), 21. Poulíček (Grus, Hašek), 23. Zuna (Rop, Černý), 31. Říha (John) - 2. Malý (Veselý), 27. Kuna (Vlach).
Rozhodčí: Bačo - Pichlík.
Vyloučení: 1:3