Wolves Chomutov

Oficiální stránky hokejbalového klubu

Příští zápas

Premiéra staršímu dorostu nevyšla, s Elbou jasně padl

Sobota desátého září se zapíše nepříliš povzbudivým písmem do dějin chomutovského hokejbalu. Vlčí premiéra v extralize staršího dorostu nedopadla příliš slavně. Ústecká Elba si s chutí zastřílela a z Chomutova si odvezla plný bodový zisk. Jediným úspěšným střelcem vlčí smečky se stal útočník Radek veselý, jenž v sedmnácté minutě korigoval na 1:3.

Jen co se zápas rozběhl, tak už se měnilo skóre. Po 29 sekundách překonal Volfa ve vlčí brance Dominik Landt, jenž zužitkoval nahrávku od Radka Ropa. Následně došlo po vzájemné pošťuchované k vyloučení domácího Janečka a hostujícího Ropa. Ani jeden z týmů ale hru ve čtyřech nepřetavil v gól. Ten přišel až v polovině osmé minuty, kdy zvýšil na dvoubrankový rozdíl Dominik Čelleňuk. Na počátku desáté minuty zvýšil na 3:0 pro Elbu svým druhým gólem Dominik Landt.

Vstup do druhé patnáctiminutovky se Vlkům povedl. Radek Veselý získal míček na ústeckém obránci a samostatný únik dokázal přetavit v branku. Ze snížení se ale Chomutovští dlouho neradovali, neboť na počátku dvacáté minuty se prosadil Aleš Zuna. Krátce po něm přidal pátou trefu týmu z krajské metropole Vojtěch Hanzlík. Tentýž hráč našel recept na brankáře Volfa i v 29. minutě. Půl minutky před koncem druhé části zvýšil již na 1:7 Petr Říha.

Osmou branku vsítili ústečtí hokejbalisté v 32. minutě, kdy překonal domácího maskovaného muže Lukáš Haluza. Deváté a desátá trefa hostí se vešla do minuty devětatřicáté. Nejprve se z gólu radoval Aleš Zuna a krátce po něm i Radek Rop. Definitivní tečku za úvodním kolem nejvyšší mládežnické hokejbalové soutěže udělal v čase 44:33 Aleš Zuna, který tak uzavřel hattrick.

Wolves Chomutov - Elba DDM Ústí nad Labem 1:11 (0:3, 1:4, 0:4)

Branky a nahrávky: 17. R. Veselý - 1. Landt (Rop), 8. Čelleňuk (Haluza), 10. Landt (Zuna), 20. Zuna (Rechtorik), 21. Hanzlík (Giesel), 29. Hanzlík (Giesel, Černý), 30. Černý (Haluza), 32. Haluza (Rop, Landt), 39. Zuna (Landt), 39. Rop (Landt), 45. Zuna (Rop).
Rozhodčí: Solčáni - Pichlík.
Vyloučení: 7:3.