Wolves Chomutov

Oficiální stránky hokejbalového klubu

Příští zápas

Oklešťená sestava na body s Conceptem nedosáhla

Po nevydařeném domácím duelu se Žatcem zajížděla vlčí smečka k dalšímu kolu na hřiště mostecké haly ANS. Na tamním bývalém zimním stadionu se Chomutovští utkali s Conceptem, který v první vzájemném zápase nadstavby dokázali porazit. Nyní ale na mosteckého protivníka nestačili, o osudu zápasu rozhodl úvod prostředního dějství. Skvělým výkonem se prezentoval brankář Karel Koutný.

Utkání začalo v solidním tempu. Více ze hry měli v úvodních patnácti minutách domácí hráči, kteří několikrát prověřili Karla Koutného. Ani vlčí smečka se ale nenechala zahanbit a několikrát vyzkoušela pozornost brankáře Kleina. I díky tomu svítil na časomíře bezbrankový stav.

​Ten ale vydržel pouze minutu hry ve druhé periodě. Brankový účet duel otevřel Miroslav Froněk. O minutu později již navýšil na dvoubrankový rozdíl Leoš Váleček. Hrůzný začátek třetiny pokračoval i nadále, neboť během devanácté minutky skórovali Michal Hotový a podruhé v duelu Miroslav Froněk. Po této trefě si vlčí střídačka vzala oddechový čas, avšak ani ten nepomohl k zastavení mosteckých branek. Na počátku 22. minuty prostřelil Koutného Petr Bokůvka. Jiskřičku naděje dal bojujícím Vlkům na konci osmadvacáté minuty Petr Müller, jenž tak připravil Kleina o nulu.

Most vstoupil do třetí části vlažne a již po 27 vteřinách to bylo 5:2, neboť se trefil v přečíslení Jakub Palkoska. Místo toho aby Chomutovští zkusili dohnat tříbrankovou ztrátu, tak domácí dvěma brankami, téměř jako přes kopírák, pečetili své vítězství. Na konci obou akcí byl Václav Ježek. Na 7:3 snížil o dvě minuty později Michal Karásek, který se přeci jen dočkal branky, když ve druhé periodě, mu byl sporný gól odepřen. Poslední branku Vlků zaznamenal čtyři minuty před koncem Petr Müller. Posledním střelcem sobotního duelu byl dvě a půl minuty před koncem Michal Hotový.

Concept Team Most - Wolves Chomutov 8:4 (0:0, 5:1, 3:3)

Branky a nahrávky: 16. Froněk (Fink), 17. Váleček (Immer), 19. Hotový (Dolák, Froněk), 19. Froněk (Hotový), 22. Bokůvka (Froněk), 35. Ježek (Hotový), 35. Ježek (Hotový, Obracaník), 43. Hotový (Vasil, Ševčík) - 28. Müller, 31. Palkoska (Müller, Nachtmann), 37. Karásek (Müller), 42. Müller (Nachtmann).
Rozhodčí: Barna - Ferbas.
Vyloučení: 3:2.