Wolves Chomutov

Oficiální stránky hokejbalového klubu

Příští zápas

Wolves začali nadstavbou část porážkou s Jirkovem

Nový zápas, ale stejný soupeř, tak by se dalo charakterizovat první kolo nadstavbové skupiny. Wolves se v něm utkali s jirkovskými Kapitány. Tentokrát byl soupeř gólově efektivnější a po zásluze vyhrál 9:1. Nutno dodat, že zelenočerný soubor v duelu spálil nespočet ložených šancí. Jedinou trefu vlčí smečky zaznamenal Jiří Trnka.

Vstup do duelu se Vlkům podařil, ale gólově se prosadit nedokázali, a tak trestal soupeř. Na konci čtvrté minuty překonal Solčániho Ondřej Fiala. Po něm dokázal, v deváté minutě, dostat oranžový míček za vlčího brankáře Patrik Pospíšil a za půl minuty i David Haník. Jirkovští tak po úvodní třetině vedli 3:0.

Vedení Jirkova navýšil v 20. minutě Filip Bureš. O šest minut později přidal pátý gól David Haník. V polovině třicáté minuty mířil přesně Jiří Trnka, který tak snížil na průběžných 5:1 po dvou částech.

Třetí třetinu Jirkov gólově doslova opanoval. V posledních vteřinách šestatřicáté minuty uzavřel hattrick jeho kapitán David Haník. Sedmý hřebíček do vlčí rakve přidal o 74 vteřin později Ondřej Fiala. Na počátku poslední pětiminutovky se prosadil také Roman Průcha a po něm i Ondřej Fiala, který stejně jako David Haník zaznamenal tři přesné zásahy.

Kapitán Jirkov - Wolves Chomutov 9:1 (3:0, 2:1, 4:0)

Branky a nahrávky: 4. Fiala (Wenzl, Rybka), 9. Pospíšil (Bureš, Průcha), 10. Haník (Rybka, O. Fiala), 20. Bureš (Fabián, Průcha), 26. Haník (Průcha, Wenzl), 35. Haník (Rybka, Průcha), 37. O. Fiala (Fabián, Rybka), 41. Průcha (Haník, Havlíček), 42. O. Fiala (Bureš, Průcha) - 30. Trnka (Volhejn).
Rozhodčí: Bačo - Pichlík.
Vyloučení: 4:3