Wolves Chomutov

Oficiální stránky hokejbalového klubu

Příští zápas

Výjezd na Meziboří vlčí smečce nevyšel

Po druhé porážce od Jirkova zajížděli Vlci na Meziboří, kde se utkali s týmem, který je jen těsně před nimi v tabulce. Zápas se ale zelenočerné sestavě nevyvedl podle přestav a z města nad Litvínovem odjeli s prázdnou a navíc s vědomím, že Baníkovci jim utekli již na pět bodů. Podaří se vlčí smečce bodovat v nedělním zápase s Conceptem?

Utkání začalo v solidním tempu. Jako první prostřelili Roye Solčániho domácí, z hranice brankoviště se prosadil Václav Sýkora. Všichni hráči Vlků po této trefě signalizovali postavení hráče v brankovišti, ale nebylo jim vyhověno, a tak Meziboří vedlo 1:0. Druhou trefu Baníku zaznamenal v jedenácté minutě Jan Gajarský, který se dostal k míčku ve vlastním oslabení a šťastnou střelou zvýšil.

Třetí branku přidalo Meziboří zhruba po pětiminutách hry ve třetí části. Solčániho přelstil Jan Nechala. O dalších zhruba pět minut později zvýšil již na 4:0 Lukáš Varníček. Krátce na to došlo k souboji v útočném pásmu Vlků mezi domácím Schlägrem a Marcelem Hollem. Vlčí forvard sekl při souboji protihráče, jehož reakcí bylo sražení soupeře na hřiště a škrcení za límec dresu. Domácí bek dostal 5 minut + OK za hrubost a Marcel Holl dostal menší trest za sekání. Vlci tak dostali k dispozici tříminutovou přesilovku, kterou zužitkoval v úniku Petr Müller a snížil na 4:1.

Po druhé pauze navýšil vedení Meziboří druhou brankou v duelu Jan Nechala. Tři minuty po něm přidal šestý gól domácích Václav SýkoraDalší branky přinesl až přelom čtyřicáté a jedenačtyřicáté minuty. Nejprve snížil na 6:2 Martin Pešek, jenž okořenil svůj první start premiérovým gólem. Brankový účet střetnutí uzavřel v čase 40:10 Lukáš Varníček.

Baník Meziboří - Wolves Chomutov 7:2 (2:0, 2:1, 3:1)

Branky a nahrávky: 7. Sýkora (Varníček, Nechala), 11. Gajarský, 21. Nechala (Gajarský, Hausl), 25. Varníček (Nechala), 34. Nechala (Zeman), 37. Sýkora (Zeman, Černík), 41. Varníček (Sýkora, Černík) - 29. Müller, 40. Pešek.
Rozhodčí: Joudal - Loskot.
Vyloučení: 6:4 navíc Schläger (Meziboří) na 5 minut + OK za hrubost.