Wolves Chomutov

Oficiální stránky hokejbalového klubu

Příští zápas

Vlci odčinili porážku z Meziboří a přehráli doma Concept

Druhý hrací víkend nadstavby svedl ve třetím kole dohromady celky Vlků a mosteckého Conceptu. Po vyrovnané první periodě rozhodl domácí soubor v prostřední části třemi brankami a vedení si již Chomutovští pohlídali. Dvěma góly se pod čtvrtou sezonní výhru podepsali Martin Pešek a Jan Volhejn. Po jedné trefě přidali Jakub Varga a Petr Müller. V bráně předvedl povedený výkon Karel Koutný, jenž se konečně dočkal první ligové výhry.

Po porážce na Meziboří hostila vlčí smečka v domácím prostředí mostecký Concept. Jako první zastavil čas hostující Petr Polanský. Vlci se ale po inkasované brance nepoložili a díky dvěma trefám Martina Peška otočili vývoj zápasu na svou stranu. Do konce první části ale vedení neudrželi, neboť v desáté minutě vyrovnával Jan Immer.

Druhá perioda patřila domácím zelenočernému souboru, který skvělým výkonem podržel Karel Koutný. V rozmezí 23. až 24. minuty odskočili Wolves do tříbrankového trháku. Na 3:2 zvyšoval pěknou individuální akcí po buly Jakub Varga. Krátce po něm se dvakrát prosadil vlčí kapitán Jan Volhejn.

Vlčí smečka vstoupila do poslední části nabuzená tříbrankovým vedením, čemuž odpovídala i hra. Svěřenci dua Libor a Tomáš Sklenářovi hráli ze zajištěné obrany a snažili se nepustit soupeře zpět do zápasu, což se nakonec povedlo. V 36. minutě dorazil střelu Marcela Holla Petr Müller a Vlci vedli již 6:2. Na začátku poslední pětiminutovky ale dokázali Mostečtí alespoň kosmeticky upravit výsledek, trefil se Petr Bokůvka. Závěr celého střetnutí se dohrával v poklidu v okolí Koutného branky.

Wolves Chomutov - Concept Team Most 6:3 (2:2, 3:0, 1:1)

Branky a nahrávky: 4. Pešek (Kolář), 7. Pešek (Müller, Nachtmann), 23. Varga, 24. Volhejn (Müller, Odráška), 24. Volhejn (Müller), 36. Müller (M. Holl, Nachtmann) - 3. Polanský (Polák, Ševčík), 10. Immer (Stütz, Váleček), 41. Bokůvka (Stütz, Váleček).
Rozhodčí: Beránek - Tuček.
Vyloučení: 3:7