Wolves Chomutov

Oficiální stránky hokejbalového klubu 

Wolves Chomutov 

www.wolveschomutov.cz
   

Příští zápas

SK Rebel Praha vs Wolves Chomutov

Datum a čas konání: 9.3.2024 10:00
Místo: Praha - Čimice

Starším žákům podzimní část výsledkově nevyšla, schytali několik debaklů

Starším žákům podzimní část výsledkově nevyšla, schytali několik debaklů

Chomutov - Podzimní část soutěže mají za sebou všechny kategorie vlčí smečky. Nyní vám přinášíme ohlédnutí za další porcí zápasů starších žáků. Těm se v letošním ročníku nedaří. Nedokázali navázat na dvě zářijová vítězství. Během následujících utkání si připsali několik porážek, z nichž jich pár bylo výrazných. Jaro snad bude lepší a půjdeme tabulkou nahoru!

za deštivého počasí nastoupili vlčí starší žáci na domácí půdě proti hostům z pražského Kert Parku. Lídr tabulky i na našem hřišti prokazoval své kvality a dostal se do dvoubrankového vedení. Vlci nesložili zbraně a ještě během druhé třetiny stav otočili na 2:3, ale i na to našli Pražané odpověď. Ve třetí části se povedlo zelenočerným dvakrát udeřit v rychlém sledu a vedení o dvě branky už vypadalo slibně. Bohužel pro nás se soupeř po oddechovém čase nadýchl k velkému obratu a 38 vteřin před koncem základní hrací doby vsítil rozdílový gól, na který už jsme nedokázali reagovat. Nic se neděje, zápas měl skvělé parametry a sezóna je ještě dlouhá.

Utkání bylo kontumováno ve prospěch našeho soupeře, i když jsme žádali o odložení na jiný termín.

Starší žáci, na domácí půdě přivítali silné Kladno. Některé dny se vyloženě nedaří. Bohužel to dnes platilo pro zelenočerné, které kladenští přehráli co se týče jak šancí, tak i vstřelených branek. Krok se držel pouze první periodu. Úspěšným střelcem Chomutova byl dvakrát Martin Losos. Výsledek je třeba hodit za hlavu a věřit, že smůlu jsme si letos už vybrali.

Další ligové kolo čekalo třetí říjnový víkend na hráče starších žáků. V bitvě o severní Čechy jsme nestačili na ústeckou Elbu. Nutno říci, že do krajské metropole odjelo pouze devět bojovníků do pole, z toho jeden vypadl těsně před zápasem, takže o bodíky se rvalo osm vlčáků. Z osobního hlediska se zápas povedl Honzovi Ryklovi, jenž se podílel na všech čtyřech našich brankách. Byť bez zápisu do statistik, tak hodně vidět byl i Míša Klum, který patří k oporám mladších žáků. „Chci moc poděkovat všem co se dnes rvali za vlčí barvy. Výsledek je možná krutý, gólů jsme mohli dát více. Ovšem i více inkasovat. Gratuluji soupeřům, první derby je vaše. Odveta na jaře snad bude s lepším koncem pro nás,“ řekl k zápasu trenér M. Holl.

Po týdenním volnu zajížděli žáci na hřiště v Rakovníku k dalšímu ligovému klání. Dvě formace dokázali se soupeřem, který měl herní převahu a spoustu střel, dvě třetiny držet krok ve skóre. Vlci měli šancí podstatně méně, ale za to byli efektivní. Hattrick si připsal Jan Jäger a premiérový gól v hokejbale si připsal Vojtěch Janata. V poslední třetině však domácí vstřelil během necelých tří minut čtyři branky a utrhl tak zápas na svou stranu.

V sobotu 12. listopadu zajížděl na chomutovské hřiště soupeř z Hostivaře. Naši starší žáci a i jejich trenéři věděli, že půjde o velice těžkého protivníka. Předpoklad se naplnil. Vlci se sice ujali vedení, ale postupně v utkání začala získávat převahu hostující parta, která si vytvářela více šancí. V některých případech chyběla potřebná důslednost, jindy zase jednodušší řešení. Každopádně nevěšíme hlavy, neboť i soupeřovo trenér ocenil výkon našich hráčů velmi pozitivně. Stejně to vnímáme i my. Je třeba se odrazit od maličkostí, aby se následně došlo k velkému vítězství! 

Po týdenní pauze díky odloženému domácímu utkání s áčkem Keltů (namrzlá plocha hřiště) se do hry dostali na závěr listopadu starší žáci. Ti v odvetě vyzvali béčko berounských Keltů. Bohužel na soupeře opět nestačili. Jedinými střelci jsou Patrik Kokšál a Jan Rykl. Jarní zápasy snad budou mít lepší koncovku!

Diskuze

Poslední zápas

Wolves Chomutov
TJ KOVO Praha
9:2
Podrobnosti

Tabulka

1. HBC Hostivař 11 83:29 27
2. HBC Kladno 11 86:42 26
3. Elba DDM Ústí nad Labem 11 58:27 25
4. HC Kert Park Praha 11 55:38 21
5. SK Rebel Praha 10 68:23 20
6. SK Kelti 2008 - A 11 75:60 12
7. Wolves Chomutov 9 49:53 12
8. SK Kelti 2008 - B 11 34:64 9
9. HBC Tygři Mladá.. 10 35:69 6
10. TJ KOVO Praha 11 6:144 1

Kompletní tabulka

Střelci týmu

11 gólů

Lukáš Mach

10 gólů

Patrik Hrebinec

7 gólů

Martin Losos

5 gólů

Michal Klum

4 góly

Tomáš Mrnka

Nejbližší narozeniny

01.03.2024 Radek Kirchner (14)
03.03.2024 Pavel Novotný (11)
04.03.2024 Jan Bugno (26)
09.03.2024 Petr Šála (9)
14.03.2024 Jakub Varga (26)

Najdete nás na Facebooku

BOS Automotive Products CZ s.r.o. Lion sport Českomoravský svaz hokejbalu Národní sportovní agentura Město Chomutov Služby Chomutov AGROCOM HRUŠOVANY spol. s r.o. OMNIASPORT s.r.o. S.O.S. PÁRTYSERVIS

Počet návštěv: 43961
Posledních 30 dnů: 509 | Posledních 7 dnů: 155 | Poslední den: 13

© 2024 Wolves Chomutov | Všechna práva vyhrazena | wolvescv@gmail.com
Vytvořeno službou Sklub.cz

x
Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne