Wolves Chomutov

Oficiální stránky hokejbalového klubu 

Wolves Chomutov 

www.wolveschomutov.cz
   

Příští zápas

HBC Orlík Ústí nad.. vs Wolves Chomutov

Datum a čas konání: 1.10.2023 11:30
Místo: Ústí nad Labem

První měsíc sezóny za námi. Muži získali ze dvou klání skvělých pět bodů!

První měsíc sezóny za námi. Muži získali ze dvou klání skvělých pět bodů!

Chomutov - Září je tradičně měsícem, kdy se rozbíhají veškeré sportovní soutěže a jinak tomu nebylo ani v případě hokejbalu. Pojďme si jeho průběh zrekapitulovat pohledem na výsledky vlčích mužstev. Tentokráte si vezmeme na paškál tým dospělých. Áčko Wolves rozehrálo svůj ligový ročník téměř na výbornou. V domácím prostředí přehrálo na nájezdy řetenickou Perlu a následně získalo cenný skalp vítěze loňského ročníku Regionální ligy!

Vlci do letošního ročníku Regionální ligy vstoupili až ve druhém kole 17. září, jelikož soutěž má pro tuto sezónu 7 účastníků. Zápas začal lépe pro domácí zelenočerné barvy, jelikož se díky brankám Svobody a Karáska ujaly vedení o dva góly. Perla odpověděla z kraje minuty třinácté a bylo to opět o jeden přesný zásah. Nicméně díky Janu Petržílkovi se hned po 16 vteřinách vrátilo na tabuli dvoubrankové vedení. Avšak to v první třetině nebylo vše, jelikož hosté dokázali opět snížit a zhruba minutu do konce periody skóroval za vlky ještě Vladimír Opelt. Vtup do druhé části vyšel pak opět lépe našim, když v 17. minutě propálil brankáře Hlinka a bylo to už 5:2! Perla poté zahájila stíhací jízdu a bohužel se jí do konce základní hrací doby podařilo manko dotáhnout. V následném prodloužení branka nepadla a šlo se na samostatná střílení. V nich se prosadili Opelt s Petržílkou a poněvadž za řetenické skóroval jednou pouze Netušil, tak dva body zůstaly na domácí půdě.

O týden později zajížděl vlčí soubor poprvé na venkovní kolbiště. Soupeřem mu byl loňský mistr HBC Coma Team. Chomutovští vědeli, že je čeká těžká práce. Vstup do utkání nicméně opět vyšel našim, v čase 3:28 se prosadil přesně mířenou ranou Opelt. O čtyři minuty později dokázal favorit srovnat krok a začínalo se znovu. Avšak následující minuty patřily střelcům zelenočerných, jelikož se postupně během zhruba 2 minut prosadili znovu Vladimír Opelt a dvakrát staronová tvář u vlků Jevgenij Danylec. Coma Team nicméně ještě snižoval se závěrečnou sirénou první periody. I ve druhém zápase tak skončila 1. třetina poměrem 4:2 pro Chomutov. Hra neměla vůbec špatné tempo a vlci bojovali. Snaha byla následně odměněna brankou z hole Jakuba Šarlingera v čase 21:38 a pak krásným výkem, o které se postaral Jan Petržílka o pět a půl minuty později. Skóre v tu dobu ukazovalo poměr 6:2 pro Wolves, ale v polovině klání snížila Coma z přesilové hry. Do poslední třetiny šli naši s vedením o tři branky a další body byly blízko. Výbornou týmovou prací se podařilo střelce domácích udržet na uzdě a ač se z výhody dokázali v poslední části jednou prosadit, tak více nestihli a pět vteřin do konce korunoval výhru pro vlky Lukáš Nagy. 

Diskuze

Poslední zápas

HSÚ Foreads Ústí nad Labem
Wolves Chomutov
3:5
Podrobnosti

Tabulka

1. SK Dubí B 2 12:8 6
2. HBC Black&White Děčín 2 20:9 3
3. HSÚ Sharks Neštěmice 1 5:0 3
4. HSÚ Foreads Ústí nad.. 2 9:5 3
5. HBC Orlík Ústí nad.. 1 5:2 3
6. HSÚ Pivní Veteráni.. 2 10:11 3
7. Wolves Chomutov 2 7:8 3
8. HSÚ SHC Warriors.. 2 6:12 0
9. HbC Kings Teplice 2 1:20 0

Kompletní tabulka

Střelci týmu

1 gól

Marek Payer

1 gól

Michal Karásek

1 gól

Lukáš Nagy

1 gól

Ondřej Blaščák

1 gól

Daniel Himl

Nejbližší narozeniny

01.10.2023 Ondřej Holl (25)
01.10.2023 Petr Mareš (30)
24.10.2023 Ondřej Blaščák (16)
27.10.2023 Michal Mitev (14)
03.11.2023 Aleš Gelhof (15)

Najdete nás na Facebooku

BOS Automotive Products CZ s.r.o. Lion sport Českomoravský svaz hokejbalu Národní sportovní agentura Město Chomutov Služby Chomutov AGROCOM HRUŠOVANY spol. s r.o. OMNIASPORT s.r.o. S.O.S. PÁRTYSERVIS

Počet návštěv: 42485
Posledních 30 dnů: 843 | Posledních 7 dnů: 235 | Poslední den: 31

© 2023 Wolves Chomutov | Všechna práva vyhrazena | wolvescv@gmail.com
Vytvořeno službou Sklub.cz

x
Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne