HBC Black&White Děčín vs Wolves Chomutov

Datum a čas konání: 4.12.2021 11:00
Místo: Děčín

Měsíc září v podání žákovských družstev

Chomutov - Sezónu odstartovaly i dva žákovské celky Wolves. Dva ligové zápasy má za sebou parta okolo kapitána Aleš Gelhofa. Mladší žáci hrající formou turnajů sehráli ze dvou plánovaných pouze jediný a to ještě dvojzápas s Ústím. I toto si shrneme v našem měsíčním přehledu zápasů.

Starší žáci

HBC Hostivař - Wolves Chomutov 6:4 (2:3, 2:1, 2:0)

V utkání šli nejprve do vedení domácí, ale chomutovští dokázali stav otočit ve svůj prospěch. Ve druhé třetině se žlutomodrým podařilo skóre dorovnat a v části poslední převrátili vše na svoji stranu.

Góly: 7´ Mareš, 13´ Albrecht (Majzner), 14´ Mareš (Milička), 19´ Mareš (Mooucha).

Wolves Chomutov - Rebel Praha 4:2 (0:0, 1:2, 3:0)

Starší žáci nastoupili poprvé na domácí půdě proti Rebelům z Prahy. Utkání na chomutovském kolbišti bylo dlouho bez branek. Jako první se ve 2. třetině vedení ujali hosté ve vlastním oslabení. Našim nadějím se poté podařilo stav srovnat, ale hned za krátkou dobu skórovali opět modrobílí. Ve třetí části však zelenočerný soubor získal zápas na svou stranu a odnáší si tak cenné vítězství 4:2!

Góly: 28´ Albrecht (Blaščák, Milička), 35´ Mareš (Gelhof, Mooucha), 39´ Mareš (Novák, Mooucha), 44´ Blaščák (Albrecht, Procházka).

Mladší žáci

Dvanáctého září se do ligových bojů pustil nově složený tým mladších žáků. Ti hostili v azylu na hřišti v Malém Březně ve dvou zápasech celek ELBA DDM Ústí nad Labem, neboť třetí celek turnaje Kovo Praha k utkání nedorazil. Vlci si vedli si na výbornou! Soupeře dvakrát jasně přehráli a dvakrát vysoko zvítězili. Dvě čistá konta si připsal gólman Vojta Janata. Chomutov vyhrál 10:0 a 8:0.