Areál Tomáše ze Štítného, 3.7.2016 17:00

HSÚ Wolves Chomutov

0 : 11

(0:4,0:4,0:3)

HbC Kings Teplice

První červencový víkend nastoupili Vlci k prvnímu přípravnému duelu před novou sezónou. Soupeřem jim byl celek z teplické oblastní ligy Kings Teplice. Vstup do duelu se domácímu týmu vůbec nevydařil, již po šestasedmdesáti sekundách otevřel skóre David Bím. Na jeho trefu zareagoval v sedmé minutě během přesilovky Tomáš Červený. O minutku později vedli Králové již tříbrankovým rozdílem, když se prosadil Lukáš Šefl. Ještě do první pauzy skóroval Martin Urban a Tepličtí vyhráli první periodu 4:0.

Jen co začla druhá třetina, tak brankář Tomáš Pikl lovil ze své klece další úspěšný pokus hostí. Střelcem byl označen Tomáš Červený, pro kterého to byla druhá trefa. Další branky padly v devatenácté minutě. V rozmezí 37 sekund skórovali Aleš Raška a David Hisem. Po těchto brankách přepustil Tomáš Pikl své místo Stanislavu Caklovi.

Tento mladý brankář, který loni působil převážnou část sezóny v dorostu mosteckého Kovodemontu zabránil několika slibným pokusům teplického celku, ale i on kapituloval. V 24. minutě ho přelstil David Bím.

Vstup do třetí části přípravného zápasu se opět vydařil hostům. Po 21 sekundách od zahájení hry zvýšil na 9:0 pro Kings David Hisem. O necelou minutku později na jeho branku zareagoval Radek Pošta a brankový účet zápasu uzavřel na začátku 33. minuty Tomáš Walter.