Wolves Chomutov

Oficiální stránky hokejbalového klubu 

Wolves Chomutov 
www.wolveschomutov.cz
       

2.liga - O pohár Ladislava Grunta 2018/2019
13.kolo

Areál Tomáše ze Štítného, Chomutov, 23.3.2019 13:30

Wolves Chomutov

Wolves Chomutov

3 : 10

(0:0,1:3,2:7)

HSÚ HBC Ještěři Ústí nad Labem

HSÚ HBC Ještěři Ústí nad Labem

Ještěři potvrdili svou kvalitu a ve třetí části rozebrali vlčí smečku

Máme za sebou zvláštní zápas. Věděli jsme, že nás nečeká lehký soupeř. V dohrávce jsme vyzvali ústecké Ještěry, kteří patří ke špičce druhé ligy. Po konci hokejové sezóny navíc byl jejich kádr posilněn o několik jmen. Se soupeřem jsme před zápasem minutou ticha uctili památku dlouholetého předsedy okresního svazu v Ústí nad Labem pana Františka Pekaře.

V bráně zaskočil jinak útočník Michal Karásek. A nevedl si vůbec špatně. Dlouho držel naděje vlčí smečky na pěkný výsledek, jenže v závěru druhé periody došlo ke zranění. Cory si bohužel při zákroku vyhodil pravé koleno a musel být odvezen sanitkou na rentgen a vyšetření. To ukázalo, že to bylo „jen vyhozené kolenní jablko“, i tak si ale bude muset dát klidový režim a pauzu.

Před nehodou Ještěři během jedné minuty dvěma góly odskočili, o pár minut později dokázal snížit z úniku Roman Psar, pro kterého to byla pátá trefa v ročníku.  Radost vydržela jen krátce, neboť ústecký celek si dvoubrankový náskok vzal zpět, když potvrdil pravidlo nedáš – dostaneš. Chvilku před třetím gólem Ještěrek měl totiž velmi dobrou šanci Albrecht, jenže nechal vyniknout gólmana Landta.

Po nešťastném okamžiku z devětadvacáté minuty musela být dohrávka přerušena. Do branky Wolves musel hráč z pole. Nakonec si tam stoupl Radek Svoboda, který dříve chytal na hokeji a občas i na tréninku oblékl výstroj. Nuže dodat, že s výkonem vlčí smečky tento fakt zamával navíc Ještěři začali hrát mnohem lépe. Místo kombinací začali střílet a doslova nás rozebrali a z nadějného výsledku udělali jasnou záležitost. Za stavu 1:5 ještě dokázal trošku smazat ztrátu Marek Payer, jenž doklepl míček za Landta, jenže poté opět Ještěři přidali další trefy. Definitivní tečku udělala branka Filipa Vlčka z konce dvaačtyřicáté minuty utkání.

Informace o utkání

Wolves Chomutov:
V. Malý, P. Albrecht, R. Veselý, O. Holl, M. Karásek, M. Pešout, M. Payer, F. Vlček, M. Hlaváč, D. Kareš, M. Holl, R. Psar, R. Svoboda, J. Babka

Branky:
23. R. Psar (R. Veselý),
35. M. Payer (D. Kareš),
42. F. Vlček (M. Holl, V. Malý)

Tresty:
20. M. Hlaváč (2. minuty)
32. D. Kareš (2. minuty)

HSÚ HBC Ještěři Ústí nad Labem:

Branky:

Tresty:

Střely: 30:50

Počet diváků: 39

« Zpět na rozpis

Diskuze

Události

Žádné nadcházející události pro tento tým.

Nejbližší narozeniny

04.08.2019 Jakub Toth (19)
19.08.2019 Daniel Pešta (18)
10.09.2019 Václav Volf (22)
01.10.2019 Ondřej Holl (21)
02.10.2019 Milan Pešout (19)

Najdete nás na Facebooku

ME-Metal Economic OMNIASPORT s.r.o. Pro-idea s.r.o.

Počet návštěv: 15533
Posledních 30 dnů: 151 | Posledních 7 dnů: 37 | Poslední den: 4

© 2019 Wolves Chomutov | Všechna práva vyhrazena | wolvescv@gmail.com
Vytvořeno službou Sklub.cz

x
Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne