Wolves Chomutov

Oficiální stránky hokejbalového klubu 

Wolves Chomutov 

www.wolveschomutov.cz
   

Příští zápas

HBC Orlík Ústí nad.. vs Wolves Chomutov

Datum a čas konání: 1.10.2023 11:30
Místo: Ústí nad Labem

V říjnu vlčí áčko zapsalo další dva vítězné zářezy. Poprvé však také padlo

V říjnu vlčí áčko zapsalo další dva vítězné zářezy. Poprvé však také padlo

Chomutov – Další měsíc podzimní části letošní sezóny je za námi. V Regionální lize muži po úspěšném vstupu do soutěže pokračovali v dobrých výsledcích i v říjnu. Ze tří klání si připsali dvě vítězství a jednu porážku. Sklonit hlavy před zelenočernými museli ústečtí Pivní Veteráni a děčínský tým Black&White. Naopak proti soupeři z loňského čtvrtfinále, rezervě prvoligových Ještěrů, vyšla naše smečka bodově i gólově na prázdno.

Říjen odstartovala chomutovská smečka na domácí půdě soubojem s Pivními Veterány. Soupeř dorazil pouze v minimálním počtu hráčů a takové zápasy se hrají těžko. Vlci si od úvodu klání vytvářeli šance, ale ústečtí zkušeně drželi svá obranná postavení, a i oni pokoušeli své štěstí. První perioda se obešla bez branek. Do druhé části naši opět nastoupili s velkou aktivitou, ale brankář „Pivošů“ se rozchytal k výbornému výkonu a držel svůj tým. Nakonec se přece jen v 19. minutě prosadil Vladimír Opelt a šlo se do vedení. Ani ne o minutu poté bylo srovnáno, jelikož se hosté dokázali prosadit z nabídnutého brejku a bylo to opět nerozhodně. Tak skončila i druhá třetina. Vlkům se ale naštěstí ve třetí části podařilo zlomit odpor Veteránů. Postupně po brankách Ondřeje Fencla, Vlastimila Tumpacha, Dominika Kocoura a Jana Petržílky svítil na ukazateli skóre konečný stav 5:1.

Další utkání čekalo na zelenočerný soubor 15. října na děčínském hřišti. Ani zde se vítězství nerodilo lehce, ale nakonec se zadařilo. Zápas se rozjel velmi aktivně na obou stranách, ale první šli do vedení domácí, kteří se v 9. minutě prosadili z úniku. Po třech minutách na jejich gól zareagoval Petržílka skvělou akcí a bylo vyrovnáno. Branka naše hráče nakopla a o další minutu později se prosadil Radek Veselý a skóre bylo 1:2. I po přestávce vlčí soubor pokračoval. V čase 17:02 navýšil vedení Vladimír Opelt, který zaznamenal i následující trefu v čase 23:08. Vlci vedli o tři branky a klání měli ve svých rukou. Děčín se však nevzdal a hned z kraje třetí třetiny snížil. Domácí se tlačili do zakončeních, ale ta končila na obraně a chomutovském brankáři Tóthovi. Ve 40. minutě se domácí prosadili z dorážky a už to bylo pouze o gól. V závěrečné power-play se však prosadili naši. Do prázdné branky korunoval další výhru Hlinka.

V posledním říjnovém utkání narazilo A mužstvo na soupeře z jarního čtvrtfinále. Do Chomutova zajížděla rezerva prvoligových ústeckých Ještěrů. Zápas byl velmi těžký a bylo jasné, že rozhodnou maličkosti. Ve 12. minutě se do vedení dostali hosté a tento stav setrval až do konce první části. V zápase plném emocí další dvě branky přidali hosté. Nejprve se trefili v oslabení a poté také v přesilovce. Vlkům se nedařilo najít recept na zkušenou a tvrdou hru soupeře. Stav 0:3, který ukazovala světelná tabule, setrval až do konce, jelikož v poslední třetině už brankáři za svá záda nepustil ani jeden balónek. Pro chomutovské to byla první ztráta v letošním ročníku. Nic to však nemění na tom, že po pěti kolech mají naši muži 11 bodů a jedná se o výborný start do sezóny!

Diskuze

Poslední zápas

HSÚ Foreads Ústí nad Labem
Wolves Chomutov
3:5
Podrobnosti

Tabulka

1. SK Dubí B 2 12:8 6
2. HBC Black&White Děčín 2 20:9 3
3. HSÚ Sharks Neštěmice 1 5:0 3
4. HSÚ Foreads Ústí nad.. 2 9:5 3
5. HBC Orlík Ústí nad.. 1 5:2 3
6. HSÚ Pivní Veteráni.. 2 10:11 3
7. Wolves Chomutov 2 7:8 3
8. HSÚ SHC Warriors.. 2 6:12 0
9. HbC Kings Teplice 2 1:20 0

Kompletní tabulka

Střelci týmu

1 gól

Marek Payer

1 gól

Michal Karásek

1 gól

Lukáš Nagy

1 gól

Ondřej Blaščák

1 gól

Daniel Himl

Nejbližší narozeniny

01.10.2023 Ondřej Holl (25)
01.10.2023 Petr Mareš (30)
24.10.2023 Ondřej Blaščák (16)
27.10.2023 Michal Mitev (14)
03.11.2023 Aleš Gelhof (15)

Najdete nás na Facebooku

BOS Automotive Products CZ s.r.o. Lion sport Českomoravský svaz hokejbalu Národní sportovní agentura Město Chomutov Služby Chomutov AGROCOM HRUŠOVANY spol. s r.o. OMNIASPORT s.r.o. S.O.S. PÁRTYSERVIS

Počet návštěv: 42485
Posledních 30 dnů: 843 | Posledních 7 dnů: 235 | Poslední den: 31

© 2023 Wolves Chomutov | Všechna práva vyhrazena | wolvescv@gmail.com
Vytvořeno službou Sklub.cz

x
Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne