Wolves Chomutov

Oficiální stránky hokejbalového klubu 

Wolves Chomutov 

www.wolveschomutov.cz
   

Příští zápas

HBC Kladno vs Wolves Chomutov

Datum a čas konání: 30.9.2023 10:00
Místo: Městská hokejbalová aréna u ZS Kladno

Starším žákům začala sezóna vlažně, ale poté si připsali dvě skvělá vítězství na venkovních hřištích

Starším žákům začala sezóna vlažně, ale poté si připsali dvě skvělá vítězství na venkovních hřištích

Před pár dny jsme zhodnotili vstup vlčího áčka do letošní sezóny. Teď si posvítíme na nejstarší mládežnickou kategorii Wolves. Starší žáci zahájili svou sezónu na domácím hřišti proti béčku berounských Keltů, kteří jim uštědřili lekci z produktivity. Následoval double víkend, kdy nejdříve zelenočerní zajížděli do Mladé Boleslavi a o den později na hřiště Keltů v Berouně, kde je čekal souboj pro změnu s týmem áčka.

Prvním kláním naší nejstarší mládežnické kategorie bylo 2. kolo Ligy starších žáků, jelikož první bylo přeloženo. Na domácí půdu vlků dorazili hráči berounských Keltů z týmu B. Zápas byl herně velmi vyrovnaný a je určitě škoda, že výsledek vyznívá tak jednoznačným dojmem. Berounští se během první periody dostali do vedné o 2 branky, ale dvě minuty před koncem skóroval za domácí Jäger a rozdíl skóre se tak ztenčil. Třetina druhá však domácím nevyšla, jelikož inkasovali hned pětkrát. I přes možnosti, které si Wolves vytvářeli, se podařilo skórovat soupeři z brejků. Ve třetí části si na to už naši dávali pozor a Kelti skórovali pouze jednou. Brankový rozdíl však byl už vysoký, ale ještě jeden míček za záda hostujícího brankáře dostal ve 41. minutě Hrebinec.

Druhým zápas, který čekal na naše starší žáky, byl ten na hřišti v Mladé Boleslavi. Po problémech se sestavou se nakonec tým poskladat povedlo a do středočeského města vyslat osm bojovníků v poli a jednoho brankáře. I přes menší počet hráčů se vlkům dařilo ohrožovat brankáře Tygrů a být hodně aktivní. Díky gólům Sebastiana Miličky v 7. minutě a Jana Rykla ve 12. minutě vedli po první části senzačně o dvě braky. Ve druhé třetině domácí zabrali a podařilo se jim třikrát skórovat. Nicméně i zelenočerná parta přidala další gól. Ve 23. minutě se trefil Klum a do poslední periody se šlo za nerozhodného stavu. Ve 36. minutě se vlci vrátili do vedení, jelikož druhý zásah zaznamenal Milička. Těsné vedení se podařilo uhájit a byla tak na světě první výhra v sezóně!

Posledním zářezem za měsíc září bylo odložené první kolo na hřišti Keltů hned o den později. Tentokráte už ve standartním počtu hráčů předvedl zelenočerný soubor výborný týmový výkon. Trenéři i hráči veděli, že utkání bude velmi náročné a vyrovnané. Hra se přelévala z jedné strany na druhou a první branku vstřelili domácí pár vteřin před prvním klaksonem. Hra však nebyla špatná a cíl byl jasný. Ve druhé části se podařilo z úniku vyrovnat Maršálkovi a zápas získal nový náboj. Ve třetí třetině zlepšili vlci aktivitu v útočném pásmu soupeře a vytěžili z toho druhý gól z hole Veseckého. Zápas se ke konci zbytečně vyhrotil a Berounu se skórovat již nepodařilo. Naopak z vlastní obranné třetiny pečetil vítězství do prázdné klece Hrebinec. Utkání mělo výborné parametry a oba celky zaslouží pochvalu. Trenéři domácích se poté následně na svém webu vyjádřili, že chování našich hráčů v závěru utkání do sportu nepatří. Každý by si měl zamést před vlastním prahem, neboť hráči a činovníci utkání z Berouna se také nechovali uplně fair-play. Samozřejmě i nám se to nelíbí a po zápase jsme si v našem týmu vše vyřídili. 

Diskuze

Poslední zápas

TJ KOVO Praha
Wolves Chomutov
1:14
Podrobnosti

Tabulka

1. Wolves Chomutov 2 23:5 6
2. HBC Kladno 2 15:8 6
3. Elba DDM Ústí nad Labem 2 12:3 5
4. SK Rebel Praha 2 20:2 4
5. HBC Hostivař 2 15:9 3
6. SK Kelti 2008 - A 2 13:8 3
7. HC Kert Park Praha 2 8:12 3
8. HBC Tygři Mladá.. 2 6:19 0
9. SK Kelti 2008 - B 2 4:18 0
10. TJ KOVO Praha 2 1:33 0

Kompletní tabulka

Střelci týmu

5 gólů

Martin Losos

5 gólů

Lukáš Mach

4 góly

Patrik Hrebinec

2 góly

Michal Klum

2 góly

Matěj Slabyhoud

Nejbližší narozeniny

01.10.2023 Ondřej Holl (25)
01.10.2023 Petr Mareš (30)
24.10.2023 Ondřej Blaščák (16)
27.10.2023 Michal Mitev (14)
03.11.2023 Aleš Gelhof (15)

Najdete nás na Facebooku

BOS Automotive Products CZ s.r.o. Lion sport Českomoravský svaz hokejbalu Národní sportovní agentura Město Chomutov Služby Chomutov AGROCOM HRUŠOVANY spol. s r.o. OMNIASPORT s.r.o. S.O.S. PÁRTYSERVIS

Počet návštěv: 42485
Posledních 30 dnů: 843 | Posledních 7 dnů: 235 | Poslední den: 31

© 2023 Wolves Chomutov | Všechna práva vyhrazena | wolvescv@gmail.com
Vytvořeno službou Sklub.cz

x
Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne