HSÚ Sharks Neštěmice vs Wolves Chomutov

Datum a čas konání: 28.4.2024 13:00
Místo: Ústí nad Labem

Starším žákům se v listopadu dařilo, kdežto mladším příliš ne

Chomutov - Další čtyři ligové zápasy má za sebou parta okolo kapitána Aleš Gelhofa. Mladší žáci hrající formou turnajů sehráli dva plánované. Jeden v daleké Mladé Boleslavi a druhý na hřišti pražských Rebelů. Toto vše si shrneme v našem měsíčním přehledu zápasů.

Starší žáci

Wolves Chomutov - HBC Kladno 6:5 (2:1, 1:2, 3:2)

K vidění byla ukázková přetahovaná. Do vedení šla vlčí smečka jako první brankou už ve 3. minutě. Následně se skóre stále dorovnávalo ať už na jednu či druhou stranu. Na začátku třetí části šli kladenští do vedení 4:3, ale zelenočerní třemi brankami v závěru utkání otočili a uzmuli si všechny body pro sebe. Soupeř, který předvedl výborný výkon, poté ještě vteřinu před koncem stav zkorigoval, ale na výhře Vlků to nic nezměnilo!

Góly: 3´ Novák (Fulier, Kharboutli), 13´ Mareš (Gelhof), 29´ Mareš (Novák, Kharboutli), 42´ Mareš (Novák), 42´ Novák, 45´ Milička (Mareš).

HC Kert Park Praha - Wolves Chomutov 3:4 (3:0, 2:0, 0:2)

Domů se bohužel vracíme s prázdnou i přes závěrečný nápor. Hráči domácího Kertu byli efektivnější a všechny body tak zůstaly na Lužinách.

Góly: 34´ Novák (Kharboutli), 34´ Novák (Procházka).

Wolves Chomutov - SK Kelti 2008 "B" 9:3 (1:1, 5:2, 3:0)

V podvečerním střetnutí nastoupili starší žáci doplnění o lajnu mladších žáků proti béčku SK Kelti 2008. Soupeř rychle vedl, ale do přestávky se podařilo srovnat. Od druhé třetiny jsme byli gólově mnohem efektivnější a soupeři odskočili, což jsme pak již ve třetí části udrželi a připsali si třetí domácí výhru v ročníku.

Góly: 15´ Mareš (Novák, Mooucha), 26´ Mooucha (Novák), 28´ Blaščák, 28´ Novák (Procházka, Mooucha), 28´ Mareš (Novák), 30´ Hrebinec (Slabyhoud, Sojčík), 34´ Novák (Mareš, Mooucha), 37´ Procházka (Milička, Novák), 40´ Novák (Milička).

HBC Nové Strašecí - Wolves Chomutov 2:14 (3:0, 2:0, 0:2)

Sedmadvacátého listopadu odpoledne uzavřela parta starších žáků svou pouť podzimní částí. A uzavřel jí gólově. Ze hřiště Nového Strašecí si přivezla vysokou výhru. Na té se šesti góly podílel Oliver Kharboutli a prsty v rovných devíti brankách měl Adam Mareš. Jen škoda, že gólman Kryštof Jankeje přišel ve třetí třetině o čisté konto. Teď nás čeká zápasová pauza a na jaře na to opět vlítneme!

Góly: 1´ Kharboutli (Mareš), 6´ Kharboutli (Mareš), 7´ R. Jankeje (Milička), 13´ Kharboutli (Mareš), 16´ Kharboutli (Mareš), 21´ Gelhof (Albrecht), 22´ Kharboutli (Mooucha, Mareš), 23´ Mareš (Mooucha, Kharboutli), 25´ Mooucha, 26´ Gelhof (Mareš), 34´ Kharboutli, 38´ Gelhof (Milička), 42´ Mareš (Gelhof, Mooucha), 45´ Mooucha (Mareš).

Mladší žáci

Mladší žáci v listopadu sehráli turnaj v Mladé Boleslavi a o týden později v pražských Čimicích. V Mladé Boleslavi se utkaly s Rakovníkem a následně domácími Tygry. První utkání vlčí parta ztratila poměrem 4:2 a ve druhém nestačila na Bolku v poměru 3:7. K vidění ale byla jeden milník. Poprvé v historii bylo na vlčí soupisce pět slečen a všechny si na jedno střídání zahráli společně na hřišti. Skvělý počin!

Turnaj v Praze se hrál za chladného počasí. První duel s Kelty se berounskému souboru zejména v úvodu povedl střelecky, de fakto každá střela propadla do vlčí sítě. V duelu s domácími Rebely jsme vyšli gólově na prázdno, a připsali další porážku, tentokráte 0:8. Oba zápasy nám ukázaly, že je stále na čem pracovat. Branku poprvé po celé zápasy hájil mladíček Matyáš Kupilík, pro kterého to byl křest ohněm.