HSÚ Pivní Veteráni.. vs Wolves Chomutov B

Datum a čas konání: 5.12.2021 14:45
Místo: Ústí nad Labem

Béčko zatím neprohrálo a vede tabulku oblastní ligy

Chomutov - Máme za sebou první ligový měsíc. V ligových bojích se představily dva mužské soubory. Nově vzniklé béčko hraje zápasy v oblastní lize. Všechny ligové boje se tak hrají na hřišti v Ústí nad Labem, i když jsou zelenočerní Vlci vedení jako domácí celek. V září béčko sehrálo tři utkání ve kterých nezaváhalo a plným bodovým ziskem vévodí tabulce. Pojďme si utkání v devátém měsíci roku 2021 shrnout.

Wolves Chomutov "B"  - Sharks Neštěmice 15:2 (5:1, 3:0, 7:1)

Ještě o dva góly více se podařilo vstřelit Chomutovu, který hostil Sharks. Hosté začali zápas lépe a zásluhou Jana Kolihy se dostali ve druhé minutě do vedení. Další branku však přidali až za nepříznivého stavu 8:1. Wolves se druhou brankou soupeře rozhodně nenechali zastrašit a zastavili se až na patnácti přesných zásazích. Čtyři góly vsítil Lukáš Kačina, z hattricku se radoval Vojtěch Malý a Pavel Mareš.

Wolves Chomutov "B"  - Pivní Veteráni Ústí nad Labem 5:3 (2:0, 2:0, 1:3)

Chomutov vstoupil do utkání lépe a postupně si vybojoval hned pětibrankové vedení. Až za tohoto stavu do toho šlápli také Pivní veteráni, kteří se pustili do stíhací jízdy. Postupně vstřelili tři branky a vypadalo to, že zápas ještě zdramatizují. K vyrovnání měli ještě necelých pět minut. Chomutov se však rychle vzpamatoval a žádné drama nepřipustil. Svému soupeři již nedovolil skórovat, udržel náskok a zisk tří bodů.

Žízeň Trnovany  - Wolves Chomutov "B" 3:8 (1:2, 2:3, 0:3)

Jako první se dostali do vedení Wolves, kteří se poprvé prosadili ve čtvrté minutě. Trnovany srovnaly, ale hosté si ještě do konce třetiny vzali vedení zpátky. Scénář z první třetiny se opakoval a opět se skóre přelévalo ze strany na stranu. Následně se však Chomutov ujal tříbrankového vedení, které ale domácí znovu snížili. Závěrečná patnáctiminutovka již patřila hostům, kteří přidali tři přesné zásahy a došli si pro jasnou výhru.