Wolves Chomutov

Oficiální stránky hokejbalového klubu

Příští zápas

Mladší žáci sehráli dva zápasy na turnaji v Rakovníku

Rakovník/Chomutov - Poprvé pro restartu se do boje pustila i parta mladších žáků. Ti cestovali na plastový povrch do Rakovníka. Kde je čekali domácí a ústecká Elba. Oba zápasy jsme živě vysílali na našem facebookovém profilu, kde jsou i nyní k vidění. Do akce se zapojili i dva členové přípravky, útočníci Michal Klum a Vítek Neugebauer.

Zápasy Wolves:

HBC Rakovník – Wolves 5:1

Jako první jsme se utkali s domácí výběrem. Raci na nás vlítli a po pouhých pěti minutách vedli tříbrankovým rozdílem. Vlkům se vůbec zápas nedařil a byl to domácí červený soubor, který do první pauzy přidal ještě jednu trefu. Wolves tak po prvních dvanácti minutách prohrávali 4:0. Místo toho, aby došlo ke korekci výsledku to byl Rakovník, kdo popáte překonal brankáře Adama ve vlčí brance. Úplnou tečku za zápasem udělal na počátku poslední minuty hry Oliver Kharboutli. Vlci tak po více jak roce poznali chuť porážky.

Wolves – Elba DDM Ústí nad Labem 7:0

Po krátké pauze nás čekalo krajské derby s Ústím. V tomto zápase byla vlčí smečka týmem, který diktoval tempo hry. Kharboutli navázal na svou trefu ze závěru zápasu s Rakovníkem a proti Ústí se trefil již po sedmnácti sekundách. V polovině prvního poločasu ho následoval Adam Mareš a zelenočerné partě se s dvoubrankovým náskokem dýchalo o mnoho lépe. Druhý poločas byl ale v plně režii chomutovských Vlků, kteří pěti góly navýšili své vedení. Hattrick si připsali Olík Kharboutli a Adam Mareš. Bod za asistenci přibyl na konto přípravkáře Vítka Neugebauera. Čístým kontem si spravil náladu brankář Tadeáš Adam.