Wolves Chomutov

Oficiální stránky hokejbalového klubu 

Wolves Chomutov 
www.wolveschomutov.cz
      

Příští zápas

Novinky ve vlčím táboře

Novinky ve vlčím táboře

Už jsou to zhruba čtyři měsíce, kdy se členové vlčí smečky proháněli naposledy po hřišti a z hokejky na hokejku si posílali kulatou oranžádu. Čas letí rychle, ale náš klub ani v tomto „okurkovém“ období nespí a snaží se i dále nabízet nějaké ty novinky. Něco se objevilo a o co přesně jde se dozvíte uvnitř tohoto článku.

 

 

Akce běháme pro Elišku

Už je tomu přes měsíc, co extraligový tým Hostivaře vyhlásil akci na podporu nemocné Elišky. Statečná holčička se od svého 8. týdnu na světě potýká s vážnými zdravotními problémy a je velkou bojovnicí. K léčbě jsou velmi nutné pravidelné rehabilitace, cvičení a také speciální pomůcky. Bohužel většinu těchto věcí nehradí zdravotní pojišťovny, a tak se musí pomoci jinak! Akci si vzal pod křídla hlavní trenér A-týmu hostivařského celku Martin Davídek. My, klub Wolves Chomutov, jsme se rozhodli jako oddíl Elišku podpořit a připojit se. A proto za každý kilometr, který ujdeme, uběhneme nebo ujedeme, obdrží Eliška 1 korunu jako příspěvek. Takže výzva pro všechny, které zajímá vlčí dění – neváhej a zapoj se s námi! Akce probíhá až do konce května.

Více o Elišce a jejím boji s nemocí naleznete ZDE.

Vlčí break

Minulý víkend byl zveřejněn už čtvrtý díl nového klubového podcastu Vlčí break. V uplynulých dílech jste již mohli zhlédnout rozhovory s kapitánem mladších žáků Alešem Gelhofem a také s hráči našeho áčka Vojtou Malým a Kubou Vargou. Posledním, kdo se před kamerou rozpovídal byl trenér mládeže Tomáš Sklenář. Každý člen vlčí rodiny má i další zájmy mimo hokejbal, a právě to se například v podcastu dozvíte. Kdo fandí fotbalové Slavii nebo kdo spíše než doma, bydlí ve své práci? I takové perličky uslyšíte z úst našich hostů. Vlčí break by měl vycházet každou neděli, vždy po týdnu. Všechna videa si můžete přehrát na našem YouTube kanále.

 

 

 

 

 

 

 

 

Týmová klubovna

I přes dobu pandemie se spoustu věcí hýbe kupředu. Náš klub se nově postupně zabydluje na nové adrese! Wolves získalo svou klubovnu, kde nás čeká ještě spousta práce, ale už teď víme, že to bude pecka. Bude se nacházet nedaleko hokejbalového hřiště, konkrétně pod kopcem naproti městské sportovní hale. Tento fakt má nespornou výhodu z hlediska logistiky. Bude mnohem jednodušší přeprava pomůcek na tréninky apod. Vlčí oddíl opět dostává nový rozměr!

Diskuze

Poslední zápas

SC Dragons Ústí nad Labem
Wolves Chomutov
8:1
Podrobnosti

Tabulka

1. HSÚ HBC Coma Team 4 39:8 12
2. SC Dragons Ústí nad.. 4 29:11 12
3. Wolves Chomutov 4 21:14 9
4. SK Dubí 4 24:17 6
5. HBC Black&White Děčín 4 15:31 3
6. Elba DDM Ústí nad.. 4 6:28 0
7. HSÚ Pivní Veteráni.. 4 8:33 0

Kompletní tabulka

Střelci týmu

8 gólů

Jakub Varga

3 góly

Ondřej Fencl

2 góly

Jan Kníže

1 gól

Vít Wohlrab

1 gól

Marcel Holl

Nejbližší narozeniny

04.08.2021 Jakub Toth (21)
08.08.2021 Michal Klum (10)
19.08.2021 Daniel Pešta (20)
23.08.2021 Daniel Vítek (24)
27.08.2021 Vít Neugebauer (9)

Najdete nás na Facebooku

Lion sport Českomoravský svaz hokejbalu OMNIASPORT s.r.o. S.O.S. PÁRTYSERVIS

Počet návštěv: 29798
Posledních 30 dnů: 597 | Posledních 7 dnů: 141 | Poslední den: 10

© 2021 Wolves Chomutov | Všechna práva vyhrazena | wolvescv@gmail.com
Vytvořeno službou Sklub.cz

x
Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne