Wolves Chomutov

Oficiální stránky hokejbalového klubu 

Wolves Chomutov 
www.wolveschomutov.cz
      

Příští zápas

Přípravka zahájila turnajovou sezónu na hřišti v Ústí!

Přípravka zahájila turnajovou sezónu na hřišti v Ústí!

Ústí/Chomutov - Kromě áčka byly v sobotu 3. října vlčí barvy k vidění také na turnaji přípravek v Ústí nad Labem. Naše nejmladší naděje ukázaly vlčí srdíčko a makaly, co to šlo. Od trenérského týmu zaslouží poděkování a pochvalu, kterou si právem zaslouží! Pojďme si projít jak se zelenočerným barvám dařilo na premiérovém turnaji.

 

Ostrý start do turnajové sezóny obstaral v devět hodin ráno souboj s libereckými Liškami. Zápas dvou celků, které se loni utkaly v rámci mladších žáků skončil remízovým výsledkem 3:3. Po krátké přestávce mezi zápasy následovalo první ze dvou derby. Wolves vyzvali nedaleký Most. I přes velkou bojovnost toto střetnutí ovládl právě celek, který trénuje v zakryté hale pod Hněvínem. Most vyhrál 5:1. Vůbec premiérového vítězství v kategorii přípravek se parta hájící zelenočerné barvy dočkala ve třetím utkání turnaje. To totiž vyzval pořádající celek Elby, jenž dokázala přetlačit poměrem 4:3. Na závěr celého hokejbalového dopoledne obstaral souboj Wolves s Mladou Boleslaví, která nedala nejmenším vlčatům šanci a vyhrála vysoko 12:3. Všichni hráči a hráčky ale zaslouží od trenérského týmu pochvalu a poděkování.

"Děti makaly až do konce, akorát jim na konci došly síly. Ty čtyři zápasy, bych řekl, že na ně možná bylo moc. I když s to nezdá je to hra nahoru dolů. Každopádně klobouk dolů před nimi. Bojovali jak diví až do konce celého turnaje. Všichni mne hodně mile překvapili," hodnotil hlavní trenér Tomáš Sklenář.

"Byli strašně šikovní, i když to byl první turnaj, nebáli se a pokud někdo měl ze začátku strach, tak se pak rozhýbali a jeli jako o život. Mají moc velkou pochvalu," přidala se Ivča Volfová.

"Děkujeme i rodičům za podporu. Byl jsem moc rád, že jste mohli děti vidět při jejich prvním turnaji. Všechny si zaslouží velkou pochvalu, snažili se a nechali tam všechno. Jsou super, těším se na další trénink," hlavní lodivod přípravky nezapomněl poděkovat rodičům vlčích nadějí.

"Děkuji všem zúčastněným za nezapomenutelný zážitek," prohlásil po turnaji Luboš Janata, taťka malého Vojty a zároveň jeden z koučů přípravkové kategorie.

Své pocity z turnaje popsala i maminka malého Vítka Neugebauera. "Děkujeme za pěkný zážitek z turnaje. Kluci i holky bojovaly neuvěřitelně, nevzdávaly to ani, když prohrávaly. Díky patří trenérům a týmu kolem nich," napsala do whatsappové skupiny Petra Neugebauerová.

Galerie k aktualitě

Diskuze

Poslední zápas

Tabulka

1. Elba DDM Ústí nad.. 5 39:16 12
2. SK Dubí 5 29:18 10
3. SC Dragons Ústí nad.. 4 24:15 9
4. HSÚ HBC Coma Team 5 23:23 9
5. HBC Black&White Děčín 5 20:33 4
6. HbC Perla Řetenice M.. 5 22:37 4
7. Wolves Chomutov 4 14:19 3
8. HSÚ Pivní Veteráni.. 3 12:22 3

Kompletní tabulka

Střelci týmu

Žádné statistiky střelců.

Nejbližší narozeniny

03.11.2020 Aleš Gelhof (12)
08.11.2020 Ondřej Fencl (20)
09.11.2020 Dominik Kocour (21)
16.11.2020 Petra Hollová (51)
25.11.2020 Michal Karásek (23)

Najdete nás na Facebooku

Lion sport Českomoravský svaz hokejbalu OMNIASPORT s.r.o. Pro-idea s.r.o.

Počet návštěv: 26055
Posledních 30 dnů: 594 | Posledních 7 dnů: 36 | Poslední den: 2

© 2020 Wolves Chomutov | Všechna práva vyhrazena | wolvescv@gmail.com
Vytvořeno službou Sklub.cz

x
Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne