HSÚ Pivní Veteráni.. vs Wolves Chomutov

Datum a čas konání: 1.11.2020 13:45
Místo: Ústí nad Labem

Muži jsou po třech kolech bez bodového zisku

Chomutov - Měsíc září se za několik hodin stane minulostí. Áčko vlčí smečky v něm sehrálo celkem tři ligové bitvy. Bohužel na bodovém kontě svítí nelichotivá nula. Nejblíže k bodíkům bylo v domácím střetnutí proti Coma Teamu. Díky této nelichotivé bilanci zatím patří našemu celku spodek tabulky, avšak sezóna je teprve na začátku. Pojďme si projít jak se tři odehrané boje vyvíjeli.

1. kolo: SK Dubí - Wolves Chomutov 4:1

Program Regionální ligy otevřel souboj dvou celků, kterým v minulé sezóně poměření sil neumožnil COVID. Vstup měli lepší domácí, kteří v sedmé minutě využili početní výhodu a na přelomu deváté a desáté minuty upravili již tříbrankový rozdíl. Druhá třetina přinesla několik náznaků Vlků v oslabení, ale také čtvrtou branku Dubí z hokejky Davida Bíma. Wolves se podařilo korigovat zkraje poslední části v početní výhodě, kdy Hurycha překonal Malý, jenže to bylo vše. V závěru byly vidět spíše emoce na obou stranách. Dubí tak ovládlo první zápas sezóny poměrem 4:1.

Branka a nahrávky: 32. Malý (Varga, Veselý).
Sestava Wolves: Vítek - O. Holl, Malý, Veselý, Kareš, V. Tumpach, Opelt - Fencl, Varga, Svoboda - Hampl, Wohlrab, Bugno - Petržílka, M. Holl, Karásek.

2. kolo: Wolves Chomutov - Coma Team 4:5

Vlci přivítali v domácím prostředí Coma Team a byli hladoví získat první body, jenže vstup do zápasu se jim nepovedl a již ve třetí minutě prohrávali. Srovnání přišlo zkraje druhé části, jenže modrobílý soubor se takřka okamžitě vrátil do vedení. To postupně navýšil do stavu 1:4. Wolves ale dokázali zabrat, stav utkání srovnat na 4:4! Pomyslné štěstíčko se nakonec přiklonilo na hole hráčů Comy, kteří dokázali využít početní výhodu pouhé tři vteřiny před vypršením, a tři minuty do konce základní hrací doby tak rozhodli o své výhře.

Branky a nahrávky: 17. Fencl (Bugno, Varga), 32. Bugno (O. Holl), 33. O. Holl (Opelt, Bugno), 39. Bugno (Opelt).
Sestava Wolves: Vítek - O. Holl, Glacner, Veselý, Odráška, V. Tumpach, Kareš - Fencl, Varga, Bugno - Petržílka, Wohlrab, Svoboda - Karásek, M. Holl, Pešout - Opelt, O. Tumpach.

3. kolo: Dragons Ústí - Wolves Chomutov 9:3

Prospaná první třetina stála áčko šanci na bodový zisk proti ústeckým Dragons. Ti dokázali první periodu ovládnout čtyřmi góly a v dalším průběhu již nedopustili žádné drama. Mezi střelce se zapsali Radek Svoboda, Pavel Mareš a Radek Veselý.

Branka a nahrávky: 17. Svoboda (Wohlrab), 39. Pavel Mareš (Wohlrab), 43. Veselý (Pavel Mareš, Bugno).
Sestava Wolves: Vítek - O. Holl, Malý, Veselý, Odráška, V. Tumpach, Petržílka - Pavel Mareš, Hampl, Bugno - Karásek, M. Holl, Fencl - Pešout, Wohlrab, Svoboda.