Wolves Chomutov

Oficiální stránky hokejbalového klubu 

Wolves Chomutov 
www.wolveschomutov.cz
      

Příští zápas

HSÚ Pivní Veteráni.. vs Wolves Chomutov

Datum a čas konání: 1.11.2020 13:45
Místo: Ústí nad Labem

Vlci mají za sebou další turnaj. Tentokráte skončili na Memoriálu Jindřicha Borůvky čtvrtí

Vlci mají za sebou další turnaj. Tentokráte skončili na Memoriálu Jindřicha Borůvky čtvrtí

Chomutov – Vlčí áčko se o předminulém víkendu zúčastnilo tradičního hokejbalového turnaje Orlík Cupu, kde získali zelenočerní třetí místo. Minulý víkend se nesl také ve znamení turnaje. Wolves se byli k vidění na Memoriálu Jindřicha Borůvky, další tradiční hokejbalový meeting, na kterém už ovšem Vlci nastoupili poněkolikáté. Letošní účast však vynesla zatím nejlepší umístění v podobě čtvrtého místa!

Zápasy Wolves:

Wolves – Elba DDM Ústí n/L junioři 4:2

První utkání, které na Vlky čekalo, by se dalo nazvat odvetou. Soupeřem nám byli junioři ústecké Elby, se kterými jsme před dvěma týdny sehráli přátelský zápas. Klání začal lépe soupeř. Ústečtí byli velmi aktivní a tlačili se více před branku. Vlci ovšem hrozili z brejků a i díky jejich přesnému zakončení byl stav po polovině 2:2. Trefili se Varga a Záruba. Ve druhé polovině se hra o něco více vyrovnala a Wolves se dostali do vedení těsně po přesilové hře, kdy se podařilo dorazit míček za brankářova záda Glacnerovi. Elbě se už náskok dotáhnout nepodařilo. Brankář Vlků Kuba Toth už neinkasoval, naopak Richard Záruba ještě jednou brankou pečetil vítězství.

Patriots - Wolves 4:2

V druhém klání na turnaji čekal na Vlky složený tým Patriots. Bohužel se Vlkům vymstil vlažný vstup do tohoto utkání. Soupeřovi hráči si vytvářeli více šancí a po první polovině vedli 3:0. Wolves to ovšem nezabalili. Druhá polovina byla už o něco lepší, ale ke spokojenosti to mělo přece jen daleko. Po kontaktní brance Vargy soupeř znovu utekl do tříbrankového rozdílu. Vlci pak skórovali ještě jednou, kdy se opět prosadil Varga, ale prohře už se nezabránilo.

Wolves – Warriors Chlumec 4:0

Třetím protivníkem vlčí smečky byl Chlumec, který se představil také na Orlík Cupu, takže by se toto utkání také dalo nazvat odvetou. Wolves si chtěli spravit chuť a to se podařilo. Od začátku byli zelenočerní aktivnější a šancí si vytvářeli více než Warriors. Chlumec ale samozřejmě hrozil také, jenže vyložené šance jeho hráči neměli a co mířilo na branku, pochytal brankář Daniel Vítek. Utkání nakonec skončilo rozdílem čtyř branek a trefili se Vojtěch Malý, Marcel Holl a dvakrát znovu Jakub Varga.

Bazzy Děčín - Wolves 2:0

Posledním sokem Vlků ve skupině se stali děčínští Bazzy, hrající 2. národní ligu. Hned o začátku zápasu byl soupeř lepším týmem a byl výrazně častěji před chomutovskou svatyní, než naopak Wolves před tou děčínskou. Taktika vlčí smečce příliš nevycházela a Děčín měl více ze hry, ale brankář Vítek chytal  výborně. Po první půlce byl výsledek bezbrankový. V polovině druhé Bazzy pokračovali ve svém útočném snažení. Vlci si také vytvořili několik šancí, ale nebylo to nic vyloženě tutového. Naopak soupeři se povedlo dvakrát skórovat a urvat si tak výhru pro sebe. Chomutovští se i tak dostali do semifinále, kde na ně znovu čekal souboj se stejným mužstvem.

Semifinále: Bazzy Děčín - Wolves 5:0

Jak již bylo zmíněno, tak v semifinále na Vlky čekal opět tým HBC Bazzy Děčín. Obraz hry byl v podstatě stejný jako v předešlém zápase. Děčín byl lepší a více nastěhovaný před vlčí klecí. Tentokráte se mu však podařilo i dříve skórovat. Chomutovští si vytvořili o něco málo více příležitostí, ale nedokázali žádnou z nich proměnit. Po změně stran se děčínským hokejbalistům podařilo navýšit své vedení a nakonec si i zaslouženě došli pro postup do finále turnaje.

O 3. místo: Vlčí smečka Ústí n/L - Wolves 7:1

V utkání o celkové třetí místo se Wolves do cesty postavil nově složený tým, který bude hrát, také jako Bazzy, 2. národní ligu, Vlčí smečka Ústí nad Labem. Utkání začalo nečekanou brankou zelenočerných, když ústeckému brankáři propadla za záda střela z poza modré čáry od Vojty Malého. To byl však jediný střelecký úspěch Chomutovských. Po tom převzali otěže klání hráči z Ústí nad Labem a došli si po vyhrané skupině pro umístění na stupních vítězů. Wolves nakonec obsadili celkové 4. místo, což je pro klub zatím nejlepší umístění na této tradiční hokejbalové akci.

Konečné pořadí:

1. Elba DDM Ústí nad Labem "B"

2. HBC Bazzy Děčín

3. Vlčí smečka Ústí nad Labem

4. Wolves Chomutov

5. Elba DDM Ústí nad Labem - junioři

6. Warriors Chlumec

7. Patriots

Sestava Wolves: Toth, Vítek - Veselý, Volf, Malý, O. Holl, V. Tumpach, Petržílka, Glacner, Kareš, Varga, Záruba, Fencl, M. Holl, Svoboda, Kocour, Karásek, Bugno, Kačina.

Diskuze

Poslední zápas

Wolves Chomutov
Elba DDM Ústí nad Labem "B"
6:1
Podrobnosti

Tabulka

1. Elba DDM Ústí nad.. 5 39:16 12
2. SK Dubí 5 29:18 10
3. SC Dragons Ústí nad.. 4 24:15 9
4. HSÚ HBC Coma Team 5 23:23 9
5. HBC Black&White Děčín 5 20:33 4
6. HbC Perla Řetenice M.. 5 22:37 4
7. Wolves Chomutov 4 14:19 3
8. HSÚ Pivní Veteráni.. 3 12:22 3

Kompletní tabulka

Střelci týmu

3 góly

Vladimír Opelt

2 góly

Ondřej Tumpach

2 góly

Jan Bugno

1 gól

Ondřej Holl

1 gól

Radek Svoboda

Nejbližší narozeniny

03.11.2020 Aleš Gelhof (12)
08.11.2020 Ondřej Fencl (20)
09.11.2020 Dominik Kocour (21)
16.11.2020 Petra Hollová (51)
25.11.2020 Michal Karásek (23)

Najdete nás na Facebooku

Lion sport Českomoravský svaz hokejbalu OMNIASPORT s.r.o. Pro-idea s.r.o.

Počet návštěv: 26055
Posledních 30 dnů: 594 | Posledních 7 dnů: 36 | Poslední den: 2

© 2020 Wolves Chomutov | Všechna práva vyhrazena | wolvescv@gmail.com
Vytvořeno službou Sklub.cz

x
Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne