Wolves Chomutov

Oficiální stránky hokejbalového klubu 

Wolves Chomutov 
www.wolveschomutov.cz
      

Příští zápas

HSÚ Pivní Veteráni.. vs Wolves Chomutov

Datum a čas konání: 1.11.2020 13:45
Místo: Ústí nad Labem

Áčko čeká víkend plný hokejbalu, cestuje do Ústí na Orlík Cup

Áčko čeká víkend plný hokejbalu, cestuje do Ústí na Orlík Cup

Chomutov - Hokejbalové léto v plném proudu. Vlci se poctivě připravují na blížící sezónu v Regionální lize. V úterý navíc sehráli vyrovnaný přípravný zápas s extraligovou juniorkou Elby. Hned o víkendu je ale čeká pořádná porce hokejbalu. Zelenočerná družina totiž cestuje na ústecké hřiště, kde proběhne další ročník tradičního Orlík Cupu. Pro Wolves se jedná o premiérovou účast v klubové historii.

FORMÁT TURNAJE

Orlík Cup je již několikaletý letní turnaj v Ústí nad Labem. Jak již název napovídá, tak ho pořádá Orlík ÚNL, se kterým se vlčí smečka v minulém ročníku utkala v oblastní lize. Právě domácím loni nevyšla bitva v semifinále ani následně o bronz, a tak získali bramboru. Primárním cílem turnaje je si skvěle zahrát, zpotit se a užít si hokejbal.

Utkání na turnaji se budou hrát 2 x 10 minut čistého času s dvouminutovou pauzou na oddech. V případě remízy ve skupině, čtvrtfinále či bitvách o umístění rozhoduje série nájezdu. Výjimku tvoří semifinálové a finálové bitvy. V nich se po remíze pokračuje prodloužením.

MUŽSTVA

Skupina A: Orlík Ústí nad Labem, Berani Ústí nad Labem, Popi Tým Kladno, Blacksheep
Skupina B: Wolves Chomutov, Devils Děčín, Sharks Něštěmice, Warriors Chlumec

Ve skupině "A" na sebe narazí pořadatelský Orlík, který vyzve hned v prvním utkání na turnaji Berany, kteří hrají na špičce 2. ligy. Třetím týmem je kladenský tým Popi Tým, jenž v průběhu léta objíždí turnaje. Tradičně jezdí do Krupky, kde si letos dokonce zahrál finále. Posledním účastníkem áčka je složený tým Blacksheep, který bude tvořen okolo brankáře Dominika Landta.


V béčku najdeme naše mužstvo. To se utká postupně s děčínskými Devils.Ve druhém boji nastoupí proti Sharks Neštěmice a skupinu uzavřeme soubojem proti Warriorům z Chlumce. Se všemi soupeři jsem se v ročníku 2019/2020 střetli v oblastní lize.

LADISLAV KŘESŤAN

Orlík Cup se nese také ve vzpomínce na loni zesnulého člena orlí party Ladislava Křesťana. Velký fanoušek ústeckého Slovanu, dobrý parťák umřel loni v srpnu. Orlík ho i po jeho smrti má druhým rokem zapsaného na soupisce pro ligové boje. Skvělé gesto!

O vzpomínku na Láďu jsem poprosili jeho spoluháče a hráče, který v nedávné době nosil i vlčí barvy - Filipa Vlčka. Láďa vždycky byl takový pohodář a většinou byl terčem vtípků, které bral ale s humorem. Byl vždycky obětavý a chtěl každému pomoc a vyhovět. Třeba na hokejový výjezd do Frýdku-Místku řídil tam a zpátky a vezl zhruba 8 ožralů, co lili tam a zpátky a samozřejmě také na hokeji. A co se týče hokejbalu, vždy chodil připraven i přes to, že věděl, že si třeba nezahraje nebo naskočí na jedno dvě střídaní. Byl to pravý srdcař. Obětoval se pro tým i přes to, jak jsem zmínil, že mnohdy věděl, že naskočí pouze na jedno až dvě střídání za zápas.

 

Diskuze

Poslední zápas

Wolves Chomutov
Elba DDM Ústí nad Labem "B"
6:1
Podrobnosti

Tabulka

1. Elba DDM Ústí nad.. 5 39:16 12
2. SK Dubí 5 29:18 10
3. SC Dragons Ústí nad.. 4 24:15 9
4. HSÚ HBC Coma Team 5 23:23 9
5. HBC Black&White Děčín 5 20:33 4
6. HbC Perla Řetenice M.. 5 22:37 4
7. Wolves Chomutov 4 14:19 3
8. HSÚ Pivní Veteráni.. 3 12:22 3

Kompletní tabulka

Střelci týmu

3 góly

Vladimír Opelt

2 góly

Ondřej Tumpach

2 góly

Jan Bugno

1 gól

Ondřej Holl

1 gól

Radek Svoboda

Nejbližší narozeniny

03.11.2020 Aleš Gelhof (12)
08.11.2020 Ondřej Fencl (20)
09.11.2020 Dominik Kocour (21)
16.11.2020 Petra Hollová (51)
25.11.2020 Michal Karásek (23)

Najdete nás na Facebooku

Lion sport Českomoravský svaz hokejbalu OMNIASPORT s.r.o. Pro-idea s.r.o.

Počet návštěv: 26055
Posledních 30 dnů: 594 | Posledních 7 dnů: 36 | Poslední den: 2

© 2020 Wolves Chomutov | Všechna práva vyhrazena | wolvescv@gmail.com
Vytvořeno službou Sklub.cz

x
Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne