Wolves Chomutov

Oficiální stránky hokejbalového klubu 

Wolves Chomutov 
www.wolveschomutov.cz
       

Příští zápas

Wolves Chomutov vs HBC Dandy Malé Březno

Datum a čas konání: 7.6.2020 16:00
Místo: Areál Tomáše ze Štítného, Chomutov

Vlčí áčko mělo nakročeno k nejlepšímu ročníku v dosavadní historii

Vlčí áčko mělo nakročeno k nejlepšímu ročníku v dosavadní historii

Chomutov - Chomutovští Vlci mají již nějaký čas volno po anulovaném ročníku. Letošní sezónu absolvovali v Oblastní hokejbalové lize Sever a před nucenou pauzo se celku dařilo. Pojďme se tedy společně podívat na nějaké údaje z nejpovedenější sezóny Wolves v jejich ligové historii.

 

Možná se to nezdá, ale Vlci měli na své soupisce registrovaných celkem 34 hráčů! Ano je to neuvěřitelné číslo. Součástí tohoto čísla jsou také hráči, kteří vlčí smečce vypomáhali v rámci střídavých startů. Někteří z registrovaných pak během soutěže naskočili pouze k jednomu či mnohdy žádnému startu. Nejvíce zápasů odehrála dvojice Pavel Mareš a Ondřej Fencl, jenž shodně chyběli v jediném střetnutí! Naopak nejméně zápasové praxe absolvovala ve vlčím dresu trojice Patrik Albrecht, Marek Payer a brankář František Bílek. Všichni nastoupili pouze do jediného střetnutí. Marek Payer ve střetnutí proti Desperados připsal dvě trefy a bývalý gólman Wizards Fanda Bílek udržel proti Orlíku čisté konto. Patrik Albrecht byl u těsné výhry nad Pivními Veterány.

Brankář, aneb muž, který by měl hasit požár v obraně svého celku. Wolves použili v zápase celkem tři muže s maskou. Nejvíce toho odchytal Václav Volf, jenž hájil branku Vlků celkem v 11 zápasech. Během nich třikrát udržel čisté konto, připsal si i jednu nahrávku. Do pěti střetnutí zasáhl Daniel Vítek. Jednikrát hájil tři tyče již zmíňovaný Fanda Bílek.

Kanadské bodování vlčí smečky ovládl šikula Pavel Mareš, který nashromáždil celkem 37 kanadských bodů za 20 branek a 14 nahrávek. Na druhé pozici skončil s 27 body (12+15) Ondra Fencl. Třetí pozici získal pro sebe další šikovný hokejbalista Vojtěch Malý, jenž na své konto posbíral 21 bodů za 10 branek a 11 nahrávek.

Vlci vstřelili za 17 duelů celkem 103 branek, kdežto za záda jejich brankářů propadlo 55 střel. Poslední branku v premiérové sezóně Wolves v okresní lize vstřelil buldok v obraně Tomáš Glacner. Stalo se tak v domácím zápase proti lídrovi tabulky Dragons Ústí.

Máme tedy za sebou krátké shrnutí premiérového ročníku. Kdo bude a nebude působit ve vlčích řadách v následující sezóně zatím není stoprocentně určeno. V každém případě ale vlčí smečka věří, že další rok bude ještě lepší než ten, který byl vinou koronaviru předčasně zkrácen.

Diskuze

Poslední zápas

Panthers Kadaň
Wolves Chomutov
10:1
Podrobnosti

Tabulka

1. Panthers Kadaň 1 10:1 3
2. HSÚ HBC Ještěři Ústí.. 1 8:1 3
3. HBC Dandy Malé Březno 1 1:8 0
4. Wolves Chomutov 1 1:10 0

Kompletní tabulka

Střelci týmu

1 gól

Radek Veselý

Nejbližší narozeniny

05.06.2020 Ondřej Černý (10)
19.06.2020 Ondřej Tumpach (27)
21.06.2020 Jakub Novotný (26)
22.06.2020 Kateřina Tůmová (13)
25.06.2020 David Albrecht (12)

Najdete nás na Facebooku

Lion sport Českomoravský svaz hokejbalu OMNIASPORT s.r.o. Pro-idea s.r.o.

Počet návštěv: 22498
Posledních 30 dnů: 623 | Posledních 7 dnů: 211 | Poslední den: 53

© 2020 Wolves Chomutov | Všechna práva vyhrazena | wolvescv@gmail.com
Vytvořeno službou Sklub.cz

x
Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne