HSÚ SHC Warriors.. vs Wolves Chomutov

Datum a čas konání: 25.1.2020 00:00
Místo: Ústí nad Labem

Vlčí mláďata sehrála doma přípravný zápas proti ústecké Elbě

Chomutov - Neděle devátého června se zapíše do dějin klubu Wolves Chomutov. Po takřka půlročním trénování sehrála vlčí mláďata první zápas. Soupeřem našich kluků byl celek mladších žáků ústecké Elby DDM vedené trenérem Tučkem. Utkání v základní době vyhrálo Ústí 2:1, následná nájezdová loterie přinesla vlčí radost!

93 Filip Novák (B) 2 Adam Zilcher (B)
4 Sebastián Milička "C" 1 Vojtěch Gottfried (B)
27 Pavel Hišem 27 Daniel Hanzlík
22 Adam Mareš "A" 15 Dominik Javůrek "A"
67 Ondřej Blaščák 55 Dominik Fořt
25 Matěj Bíža 19 Jakub Polák
  35 Ondřej Šesták
  9 Tomáš Kuziv
  29 Alex Kugler
  77 Ondřej Mottl

Celky bojovaly nejen mezi sebou, ale také s horkým počasím. Skóre zápasu otevřel již ve čtvrté minutě ústecký Ondřej Mottl, který dorazil míček za záda brankáře Nováka.Následně se hra srovnala i vlčí smečka měla své šance, jenže trestala opět Elba. Tedy trestala, do dvoubrankového vedení hosty posunula teč střely Matějě Šimice, kterou si za vlastního brankáře srazil jeden z bránících hráčů. Vlci se ale přes přestávku oklepali a byli to oni, kdo v osmnácté minutě pohnul se skórem mače. Gorol našel nahrávkou Adama Mareše, který dokázal překonat ústeckého brankáře a snížit. Následující minuty přinesly několik závarů před oběma brankami, kdy to takzvaně smrdělo gólem, jenže ten už nepadl, i když Chomutovští v závěru zkusil hru bez brankáře. V základní hrací době se tedy z výhry radovala ústecká Elba. Jenže v následných nájezdech uspěl pouze domácí kapitán Sebastián Milička a z malé výhry se radovala i vlčí mláďata. Ta po zápase nezapomněla poděkovat rodičům, které zápas několikrát vtáhl do dění a tak by to mělo být!

Marcel Holl (trenér Wolves): Musím všem klukům poděkovat za výkon. Byl to jejich první zápas a zvládli ho skvěle. Možná by tomu slušela remíza, jenže my jsme některé své šance neproměnili. Děkuji soupeřům za klidný průběh zápasu. Výhra v nájezdech je jen třesnička, ale určitě to kluky povzbudí. Pořád je ale před námi spousta a spousta práce.