Wolves Chomutov

Oficiální stránky hokejbalového klubu 

Wolves Chomutov 
www.wolveschomutov.cz
       

ZŠ Údlice se stane partnerskou školou vlčí smečky!

ZŠ Údlice se stane partnerskou školou vlčí smečky!

Chomutov - Důležitým faktorem pro fungování každého klubu je mládežnická základna. O tu se pokoušejí i chomutovští Vlci. Ti již mají zkušenosti s dorosteneckou extraligou, ale nyní snaží vychovat další hokejbalisty. Pomoci k tomu může i fakt, že se klub v minulém týdnu domluvil na spolupráci se Základní školou v nedalekých Údlicích! „Jsem moc rád, že jsme se domluvili. Věřím, že to bude ku prospěchu hokejbalu,“ říká předseda oddílu Marcel Holl.

Vše v podstatě započalo prvního června. Vlčí smečka prezentovala hokejbal na dětském dni, který se uskutečnil u údlické základní školy. Akce se povedla. „Během akce jsem se domluvil s panem ředitelem, že se za ním v následujícím týdnu stavím a probereme případné náborové dopoledne či nějakou spolupráci,“ objasňuje duše klubu Marcel Holl.

Na schůzce, která proběhla bylo domluveno, že Wolves Chomutov budou mít dne 18. června náborové dopoledne na základní škole v Údlících„Máme domluveno, že ukážeme sport žákům druhé až páté třídy. Celkem by měly být dvě skupiny po zhruba padesáti dětech. Věřím, že některé to chytne a třeba je brzo uvidíme na klasických mládežnických trénincích,“ prozrazuje dále člověk mnoho funkcí.

Českomoravský svaz hokejbalu vyhlašuje každoročně akci Školní set. V těchto dnech probíhá třetí vlna a již teď je jisté, že se k ní připojí i vlčí smečka! „Bylo domluveno, že údlická škola ráda této nabídky využije. Zároveň zřejmě zařadí hokejbal do plánu tělocviků pro příští školní ročník. Plus není vyloučeno, že by na škole probíhal kroužek hokejbalu,“ říká otec chomutovských vlků. Díky tomu se údlická škola stane partnerskou školou Wolves Chomutov! 

Diskuze

Události

21.08.2019 18:00
Trénink mládeže
22.08.2019 18:00
Trénink mládeže

Nejbližší narozeniny

27.08.2019 Denis Peml (11)
08.09.2019 Vlastimil Tumpach (29)
10.09.2019 Václav Volf (22)
20.09.2019 Daniel Valášek (9)
01.10.2019 Ondřej Holl (21)

Najdete nás na Facebooku

ME-Metal Economic OMNIASPORT s.r.o. Pro-idea s.r.o.

Počet návštěv: 15902
Posledních 30 dnů: 377 | Posledních 7 dnů: 110 | Poslední den: 10

© 2019 Wolves Chomutov | Všechna práva vyhrazena | wolvescv@gmail.com
Vytvořeno službou Sklub.cz

x
Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne