Wolves Chomutov

Oficiální stránky hokejbalového klubu 

Wolves Chomutov 
www.wolveschomutov.cz
       

Wolves slaví šesté klubové narozeniny

Wolves slaví šesté klubové narozeniny

Již šestý rok je na hokejbalové mapě zelenočerný celek z Chomutova. Tím není nikdo jiný než WOLVES CHOMUTOV. Vlci, kteří aktuálně dohrávají pátou ligovou sezónu ve své historii slaví přesně dnes své šesté narozeniny. Pojďme si v krátkosti projít historii tohoto klubu, který zatím na větší úspěchy čeká a spíše sbírá nepopulární umístění.

Historie Wolves dnešním dnem čítá již šest let. Na jaře roku 2013 začala partička několika kluků okolo dvojice bratří Hollů trénovat na hokejbalovém hřišti na Zadních Vinohradech. "Tenkrát tam byl ještě asfalt a staré mantinely. První trénink byl vtipný, hlavně z kraje, kdy jsme se vzájemně moc neznali," vybavuje si předseda našeho oddílu.

„V průběhu několika dní byla složená kostra týmu, která měla startovat na turnaji v Kadani. Nakonec z akce sešlo, ale trénovali jsme dál. V průběhu se dostavila krize, někteří se na nás vykašlali, když to řeknu slušně. Naštěstí se podařilo přitáhnout dost nových kluků, takže jsme přežili a bavili se tímto skvělým sportem,“ přibližuje další detaily Marcel Holl.

Po roce začal klub uvažovat o nastoupení do ligové soutěže, což se nakonec povedlo, avšak výsledky byly hodně mizerné. To ale nic neubralo na elánu a nadšení, celek fungoval dál a v roce 2017 se mu podařilo rozjet mládež! Na dva roky se jméno WOLVES Chomutov objevilo na seznamu přihlášených celků v extralize staršího dorostu. Tehdejší členové tvoří i kostru součastného áčka. "Na ty dva roky v dorostu nejde zapomenout. Bylo to něco neskutečného. Pominu výsledky, ale ta parta. Byly jsme jako jedna rodina. Strašně rád na to vzpomínám a některé věci prostě člověk nevymaže, to ani nejde. Zážitků je spousta." vykládá hráč s číslem 33.

"My jsme si dva roky dorostu užili," shodují se Radkové Svoboda a Veselý. Právě oni jsou nyní členy áčka, které hraje druhou ligu. Dotáhnou to Wolves k deseti letům na hokejbalových kolbištích? "To je můj sen a cíl. Už jsme za polovinou, tak věřím, že ano. Každopádně snad nás letos nebude čekat tak horké léto jako loni, kdy odešel v podstatě celý mužský celek," věří předseda. Třeba se od příští sezóny začne blýskat na lepší časy a Vlci konečně získají nějaký týmový úspěch.

JSME RODINA, VLČÍ RODINA!

Diskuze

Události

Žádné nadcházející události pro tento tým.

Nejbližší narozeniny

04.08.2019 Jakub Toth (19)
19.08.2019 Daniel Pešta (18)
10.09.2019 Václav Volf (22)
01.10.2019 Ondřej Holl (21)
02.10.2019 Milan Pešout (19)

Najdete nás na Facebooku

ME-Metal Economic OMNIASPORT s.r.o. Pro-idea s.r.o.

Počet návštěv: 15533
Posledních 30 dnů: 151 | Posledních 7 dnů: 37 | Poslední den: 4

© 2019 Wolves Chomutov | Všechna práva vyhrazena | wolvescv@gmail.com
Vytvořeno službou Sklub.cz

x
Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne