Wolves Chomutov

Oficiální stránky hokejbalového klubu 

Wolves Chomutov 
www.wolveschomutov.cz
       

Na podporu Zelího se vybralo přes sedmnáct tisíc!

Na podporu Zelího se vybralo přes sedmnáct tisíc!

Kadaň/Chomutov – V závěru loňského kalendářního roku se na hokejbalovém hřišti v Kadani sehrála benefice, která měla pomoci zraněnému kadaňskému florbalistovi Radku Zelinkovi. Utkaly se celky domácí Kadaně a chomutovští Wolves. Akce se nakonec oběma mužstvům povedla, neboť se vybralo přes sedmnáct tisíc korun!

Zápas začali lépe domácí Panthers, kteří se dostali v krátkém sledu do několikabrankového vedení. Dva z gólů padly po nařízených trestných stříleních, které se pískali místo menších trestů. Nutno říci, že kolikrát to bylo spíše vymyšlené pro srandu. Ta také panovala po celý průběh akce.

Vlkům to pořádně začalo lepit až v druhé části, kdy konečně dostali oranžový míček za záda domácích brankářů. Jedním z nich byl jinak hráč z pole Radek Mašek. Největší brankové hody přišly v posledních patnácti minutách. Chomutov dokázal otočit vývoj na svou stranu, jenže domácí se nenechali zahanbit a srovnali na 9:9. Po základní hrací době následovalo pětiminutové prodloužení. V něm oba soupeři dorovnali celkový počet gólu na 10, tudíž do kasičky dával každý tým 1000 Kč za vstřelené branky (100 Kč za každý gól, který padl v zápase, nezáleželo na počtu).

„Celou akci musím hodnotit velmi pozitivně. Všechno se povedlo na výbornou, jediné co mohlo být lepší, tak počasí. Ale co bychom na konci prosince chtěli. Díky všem co se zúčastnili a nějakým způsobem podpořili, jsem rád, že jsme mohli nějakým způsobem pomoct,“ neskrýval spokojenost kapitán domácích Panthers a jeden z organizátorů akce Ondřej Tumpach. V podobném duchu mluvil i kapitán chomutovských Vlků Ondřej Holl: „Myslím si, že se to povedlo. Byla legrace a jsem strašně rád, že jsem se mohl této akce zúčastnit. Byla to parádní akce, kterou si musel každý užít. Hlavní však bylo přispět na pomoc Zelímu, což se podařilo.“

Oba celky si daly před akcí cíl vybrat alespoň pět tisíc korun, což se při konečném počítání kasičky povedlo, ba naopak to bylo překonáno. V kasičce, která po celý zápas byla na trestné lavici, bylo nakonec neskutečných 17 573 korun českých! „Vybralo se více, než jsem čekal, takže úplně super,“ byl nadšený z částky vlčí kapitán. „Upřímně, měli jsme nějaký cíl, ale ne až tak vysoký. Když jsme to po utkání počítali, tak jsme byli mile překvapeni,“ řekl k částce Ondřej Tumpach.

 

 

Diskuze

Události

Žádné nadcházející události pro tento tým.

Nejbližší narozeniny

04.08.2019 Jakub Toth (19)
19.08.2019 Daniel Pešta (18)
10.09.2019 Václav Volf (22)
01.10.2019 Ondřej Holl (21)
02.10.2019 Milan Pešout (19)

Najdete nás na Facebooku

ME-Metal Economic OMNIASPORT s.r.o. Pro-idea s.r.o.

Počet návštěv: 15533
Posledních 30 dnů: 151 | Posledních 7 dnů: 37 | Poslední den: 4

© 2019 Wolves Chomutov | Všechna práva vyhrazena | wolvescv@gmail.com
Vytvořeno službou Sklub.cz

x
Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne